Pomylony narzeczony

  • 9788365479464
  • 1 dzień + czas dostawy
Upał&hellip Upał nie do wytrzymania! Upał w grudniu?!Maja za dużo już widziała, by nie podejrzewać, że ma to związek z magią. Jednak czary nie działają! Jedyne co działa bez zarzutu i bez końca, to e-Kręciołki pani Elizy. Uff, jak gorąco...Zamiast zaklęć w podręczniku &bdquo Magia w domu i...

32.72 zł

-18%

39.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Upał&hellip Upał nie do wytrzymania! Upał w grudniu?!Maja za dużo już widziała, by nie podejrzewać, że ma to związek z magią. Jednak czary nie działają! Jedyne co działa bez zarzutu i bez końca, to e-Kręciołki pani Elizy. Uff, jak gorąco...

Zamiast zaklęć w podręczniku &bdquo Magia w domu i zagrodzie&rdquo , któ ry dostała od ciabci na dziewiąte urodziny, Maja znajduje tam tylko jakieś straszne wierszyki. I nawet kot całkiem skociał... Co to za życie bez magii!

Czy i tym razem uda się Mai rozwiązać problem, nie wywołując globalnej katastrofy? Czy uratuje swoją rodzinę i &ndash przy okazji &ndash świat? Czy nie zagubi się w czasie &ndash w tej niezwykłej przędzy, z któ rej tkany jest dywan historii? Czy nie zerwie niewidzialnej nici?

I o co chodzi z tym narzeczonym?

Dlaczego pomylony? I czyj?!

Dowiecie się tego już na stronie 299, ale nie zaglądajcie tam zawczasu, bo to może skończyć się globalnym zapętleniem! Czytanie tej powieści nie po kolei grozi pomieszaniem z poplątaniem!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pomylony narzeczony