Pony Express. Lucky Luke Tom 59

  • Xavier Fauche, Jean Lturgie, Morris
  • Egmont
  • LUCKY LUKE
  • 9788328119147
  • 48 godzin + czas dostawy
Dziki Zachód to miejsce, w którym z każdej strony czyha niebezpieczeństwo i dobrze mieć wsparcie kowboja. Tym razem z usług legendy Dzikiego Zachodu Lucky Luke skorzysta przedsiębiorca William Russel. Russel skuszony wielką nagrodą wyznaczoną przez Rząd USA zakłada firmę kurierską Pony Express....

18.37

-26%

24.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Dziki Zachód to miejsce, w którym z każdej strony czyha niebezpieczeństwo i dobrze mieć wsparcie kowboja.

Tym razem z usług legendy Dzikiego Zachodu Lucky Luke skorzysta przedsiębiorca William Russel. Russel skuszony wielką nagrodą wyznaczoną przez Rząd USA zakłada firmę kurierską Pony Express. Zadaniem firmy jest, jak najszybsze przewożenie poczty przez Góry Skaliste do Kalifornii. I tutaj zaczynają się prawdziwe kłopoty, bo kurierzy muszą stawić czoła, nie tylko górom, ale i sabotażystom z kompanii Pacific Railway, która chce zbudować linię kolejową do Kalifornii. Kup komiks i sprawdź, czy pomoc Lucky Luke okaże się wystarczająca.

Seria Lucky Luke została stworzona przez dwie legendy frankofońskiego rynku komiksowego: pisarza René Goscinnego (1926?1977) oraz rysownika Morrisa (własc. Maurice de Bevere, 1923?2001). Po śmierci Goscinnego scenariusze kolejnych odcinków serii były tworzone przez kontynuatorów takich jak duet autorski Xavier Fauche i Jean Léturgie (Bzik, Percevan).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pony Express. Lucky Luke Tom 59

Inni Klienci kupili również