Poradnik metodyczny SP 6 Jezus nas zbawia

Poradnik metodyczny do nauczania religii w szóstej klasie szkoły podstawowej, zatytułowany Jezus nas zbawia, uwzględnia wymogi zawarte w podstawie programowej z 9 czerwca 2018 roku i jest zgodny z programem nauczania nr AZ-2-01/18.    Zawarte konspekty katechez uwzględniają podobnie jak w...
43,99 * 44,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 39,96 zł

Opis

Poradnik metodyczny do nauczania religii w szóstej klasie szkoły podstawowej, zatytułowany Jezus nas zbawia, uwzględnia wymogi zawarte w podstawie programowej z 9 czerwca 2018 roku i jest zgodny z programem nauczania nr AZ-2-01/18.
 
  Zawarte konspekty katechez uwzględniają podobnie jak w podręczniku dla ucznia strukturę zajęć: ,,odkrywam", ,,spotykam", ,,poznaję", ,,odpowiadam", ,,utrwalam" oraz ,,modlę się".
Nauczyciel, realizując w kolejnych etapach lekcji zaproponowany materiał, zachęci uczniów o różnym potencjale umysłowym do skupienia uwagi, aktywności.
Wykorzystanie innowacyjnych środków dydaktycznych ułatwi przekaz treści i uatrakcyjni prowadzone zajęcia.
Zaproponowane ćwiczenia zostały dostosowane do możliwości percepcyjnych ucznia. Rozwiązując polecenia w nich zawarte, utrwali on zdobytą wiedzę i ją usystematyzuje. Zaproponowane zdania pomogą uczniowi w rozwijaniu umiejętności, które wykorzysta w kolejnych etapach edukacyjnych.
 
Katechezy zostały wzbogacone o dodatkowe treści: memy, cytaty biblijne powiązane z tematem zajęć. Prowadzą do nich rozmieszczone w podręczniku kody QR. do odczytania dzięki odpowiedniej aplikacji bądź funkcji dostępnej w telefonie Każdy rozdział kończy się testem podsumowującym zdobytą wiedzę - który wczytany jest w  kod QR.
 

Szczegóły - Poradnik metodyczny SP 6 Jezus nas zbawia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>