Postaw na zdrowie

  • 978836419003233
  • 1 dzień + czas dostawy
Wszyscy twierdzą, że najwyższą wartością dla człowieka jest zdrowie. Towarzyszy temu przekonanie, że dbać o nie należy tylko wówczas, gdy pojawi się choroba, której leczeniem powinien zająć się lekarz. Zastanówmy się jednak nad tym, kogo lekarz leczy ? zdrowego czy chorego? Jak sama nazwa wskazuje,...

17.45 zł

-50%

34.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

Wszyscy twierdzą, że najwyższą wartością dla człowieka jest zdrowie. Towarzyszy temu przekonanie, że dbać o nie należy tylko wówczas, gdy pojawi się choroba, której leczeniem powinien zająć się lekarz. Zastanówmy się jednak nad tym, kogo lekarz leczy ? zdrowego czy chorego? Jak sama nazwa wskazuje, lekarz zajmuje się leczeniem osób chorych. Kto więc powinien zadbać o nas, gdy jesteśmy zdrowi? Pytanie to, wbrew pozorom, nie ma charakteru retorycznego.

O swoje zdrowie powinniśmy zadbać sami. Nie bójmy się ponosić za nie odpowiedzialności!

Niestety, większość ludzi nie wie, jakie działania należy podjąć, by zatroszczyć się o zdrowie. Potrzebny jest do tego odpowiedni zasób wiedzy, który można zdobyć, czytając tę książkę. Uzyskaną wiedzę Czytelnik powinien wykorzystywać w codziennej profilaktyce, której celem będzie utrzymanie dobrego stanu zdrowia oraz dalsza jego ochrona.

Pisząc tę książkę, starałem się terminologię medyczną zastąpić słowami zrozumiałymi dla każdego, jednak niektóre nazwy nie mają swojego odpowiednika w codziennym języku. Mam nadzieję, że zagadnienia poruszane w tej książce będą dla Państwa interesujące, ponieważ przedstawiam je w nietypowy sposób, inny niż autorzy podręczników akademickich i literatury popularnonaukowej

Andrzej Janus jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Przez całą swoją karierę zawodową pracował jako pediatra w wojskowej i cywilnej służbie zdrowia. Od 1994 roku zaczął zdobywać wiedzę z zakresu medycyny naturalnej ? odżywiania, homeopatii, ziołolecznictwa oraz stosowania suplementów żywieniowych. Od 2001 roku całkowicie poświęcił się medycynie naturalnej.

„Postaw na zdrowie” to kolejna książka Andrzeja Janusa, autora bestsellera „Nie daj się zjeść grzybom Candida”.

Szczegóły - Postaw na zdrowie

  • Autor: Andrzej Janus
  • Wydawnictwo: Wydawnictwo Druga Strona
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978836419003233
  • ISBN: 9788364190216
  • EAN: 978836419003233
  • Wymiary: 14.6x21.4x1.7 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt