Potęga Kodu Boskiej Miłości w Aurze

Książka "Potęga Kodu Boskiej Miłości w Aurze" opowiada o przygodzie z czasów świetności Atlantydy oraz opisuje przykłady osób, które doznały niezwykłej przemiany. Zachęca do transformacji życia "Na Tej Ziemi". Opinie o książce: Autorkę znam osobiście. To nie jest tuzinkowa dusza. Jej książka nie...
49,49 * 49,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 31,79 zł

Opis

Książka "Potęga Kodu Boskiej Miłości w Aurze" opowiada o przygodzie z czasów świetności Atlantydy oraz opisuje przykłady osób, które doznały niezwykłej przemiany. Zachęca do transformacji życia "Na Tej Ziemi".

Opinie o książce:

Autorkę znam osobiście. To nie jest tuzinkowa dusza. Jej książka nie będzie jedną z wielu na Twojej półce z książkami. Nie jest to również lektura, którą czyta się "do poduszki", choćby tylko z powodu niektórych fragmentów parapsychologicznych opisanych przez Reginę, utalentowaną badaczkę kwantowego pola człowieka.

Roman Nacht

O Autorze:

REGINA A. SIDORKIEWICZ – od 35 lat badań zajmuje się nauczaniem świadomej interpretacji z Pola Kwantowego Aury. Obserwacje te zainspirowały ją do napisania pierwszych w Polsce książek, takich jak: "KOLOROWY PORTRET DUSZY" (1998) oraz podręcznik wprowadzający w wewnętrzny świat Intuicji i obrazów Aury czło- wieka "TAJEMNICE AURY LUDZKIEJ" (2007). Maluje to, co jest niewidzialne, które Jest. Odczytuje istniejące możli- wości realizacji Siebie – jako Kosmicznej Istoty, która może zmienić swoje życie na świadome, by dotrzeć do Źródła Samouzdrowienia. Prowadzi różne warsztaty, uczy malować portrety ludzkiej Aury oraz duże obrazy, które odbijają wpływy niezgodnych wibracji z otoczenia. Uzdrawia i pomaga świadomym – potrzebującym, wielokrotnie z cudownym efektem. Dzięki swoim talentom odbyła wiele podróży po całym świecie (m.in.: Indie, Australia, Nowa Zelandia, Syberia, Liban).

Szczegóły - Potęga Kodu Boskiej Miłości w Aurze

  • Autor: Regina Sidorkiewicz
  • Wydawnictwo Indygo
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2023
  • Ilość stron: 185
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788396161246
  • EAN: 9788396161246
  • Wymiary: 20 x 13 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>