Pourty Genialny nocnik - biały

Nocnik Pourty to jeden z tych produktów, o którym myślisz - Czemu nikt do tej pory na to nie wpadł? To tak proste, że aż genialne! Wyjątkowo stabilny nocnik Pourty, ze specjalnym odpływem  z pewnością ułatwi pierwsze samodzielne siusianie Maluchom oraz ich Rodzicom ;). Pourty został skonstruowany w...

49.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Nadszedł najlepszy moment na zmianę toalety Waszego dziecka, która wywoła uśmiech nie tylko na jego twarzy, ale również Waszych. Innowacyjny produkt firmy Pourty daje dużo więcej niż tradycyjny nocnik. Proste i genialne rozwiązanie pozbycia się zawartości jest dużym ułatwieniem dla rodzica sprzątającego po dziecku.

Pourty to wiodącą marką zajmującą się tworzeniem akcesoriów łazienkowych dla dzieci. Jej najlepszym wynalazkiem jest Genialny nocnik.

Produkt zaprojektowany jest w taki sposób, by nie mieć styczności z nieczystościami. Za sprawą specjalnie skonstruowanego odpływu, możemy być spokojni, że nasze dziecko uniknie kontaktu z niebezpiecznymi bakteriami. Dzięki firmie Pourty korzystanie z nocniczka staje się o wiele wygodniejsze i bardziej higieniczne. Doskonała podstawa zapewnia stabilność, dzięki czemu nocnik nie przesunie się podczas korzystania, a spore oparcie gwarantuje dobre zabezpieczenie dla małych plecków. Wystarczy posadzić na nim szkraba przy pierwszym siusianiu, by zauważyć różnicę w użytkowaniu oraz komforcie. Czyści się go w bardzo łatwy i przyjemny sposób – poprzez wylanie zawartości za pomocą odpływu. Genialny nocnik wykonany jest tak, by zapobiec rozlewaniu przy siusianiu chłopca. Produkt nie zajmuje dużo miejsca, co sprzyja schowaniu go właściwie wszędzie. Wyprodukowany z wysokiej jakości plastiku, podbija serca rodziców na całym świecie.

Podsumowując, nocnik daje nam:

  • komfort w korzystaniu,
  • wygodę w sprzątaniu,
  • możliwość przechowywania go w każdym miejscu w domu.

Zobacz jak to działa:

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pourty Genialny nocnik - biały

  • Producent: Pourty
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060222690026
  • EAN: 5060222690026