Powołani przez Boga Ojca. Karty pracy. Klasa 4

Ćwiczenia w kartach pracy korelują z realizacją tematów w podręczniku. Zastosowanie ich ułatwi utrwalenie przerobionego materiału. Proponowane zadania do wykonania dają uczniowi możliwość swobodnego konstruowania wypowiedzi. Karty pracy mogą zastąpić uczniowi zeszyt .
18,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,13 zł

Opis

Ćwiczenia w kartach pracy korelują z realizacją tematów w podręczniku. Zastosowanie ich ułatwi utrwalenie przerobionego materiału. Proponowane zadania do wykonania dają uczniowi możliwość swobodnego konstruowania wypowiedzi. Karty pracy mogą zastąpić uczniowi zeszyt .

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Powołani przez Boga Ojca. Karty pracy. Klasa 4"?
Autorami podręcznika są Jan Szpet, Danuta Jackowiak.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, jednak są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Powołani przez Boga Ojca. Karty pracy. Klasa 4" wydało Wydawnictwo Święty Wojciech.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


Do której klasy i na jakim stopniu edukacji jest niezbędny opisywany podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas Szkoła podstawowa 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Do jakiego przedmiotu odnosi się ta publikacja?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu, specyficznemu działowi nauki, jakim jest religia.


Ile stron zawiera ta pozycja?
63: tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony treścią edukacyjną uatrakcyjnioną obrazkami i ilustracjami. Zawiera ważne, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Powołani przez Boga Ojca. Karty pracy. Klasa 4

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>