Poznać przeszłość 3. Karty pracy ucznia do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa

Umożliwiają kształcenie umiejętności historycznych, takich jak praca z mapą, tekstem źródłowym i danymi statystycznymi. Pomagają utrwalać wiedzę zdobytą na lekcji za pomocą zadań skorelowanych z podręcznikiem. Ułatwiają przygotowania do sprawdzianów dzięki zadaniom powtórzeniowym i zestawom pytań...
24,11 * 27,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,99 zł

Opis

Umożliwiają kształcenie umiejętności historycznych, takich jak praca z mapą, tekstem źródłowym i danymi statystycznymi.

Pomagają utrwalać wiedzę zdobytą na lekcji za pomocą zadań skorelowanych z podręcznikiem.

Ułatwiają przygotowania do sprawdzianów dzięki zadaniom powtórzeniowym i zestawom pytań do rozdziałów.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję FAQ

Kto jest autorem "Poznać przeszłość 3. Karty pracy ucznia do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa"?
Za treść podręcznika odpowiada Katarzyna Panimasz.
Jest autorem paru podręczników, ale są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z konieczności intensywnego zaangażowania w proces przygotowywania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Poznać przeszłość 3. Karty pracy ucznia do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa" opublikowało Wydawnictwo Nowa Era.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej szczegóły znajdują się na karcie oglądanego produktu.


Przeczytaj o wydawnictwie opisywanego podręcznika:
Nowa Era to nie tylko wydawnictwo edukacyjne, lecz także partner dla rodziców, nauczycieli i uczniów, dostarczający najnowocześniejsze pomoce edukacyjne. Poprzez nietypowe podejście do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zdobyło zaufanie tysięcy placówek oświatowych na terenie całego kraju.

Do której klasy i na jakim szczeblu nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas LO 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Do zdobywania wiedzy, z którego przedmiotu ta publikacja jest rekomendowana?
Podręcznik został opracowany z myślą o konkretnej dziedzinie nauki, jaką jest historia.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Poznać przeszłość 3. Karty pracy ucznia do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa"?
Tytuł należy do popularnej serii edukacyjnej "Poznać przeszłość".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Jaki jest zakres wiedzy podręcznika Poznać przeszłość 3. Karty pracy ucznia do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa?
Ten materiał jest przeznaczony do wykorzystania na poziomie podstawowym.


Przeczytaj o serii tego podręcznika szkolnego:
3 top zalety książek z serii "Poznać przeszłość"
  • Ułożenie wydarzeń według chronologii, które ułatwia przyswojenie wiedzy,
  • Uatrakcyjnienie wizualne i merytoryczne treści: infografiki, ciekawostki,
  • Inkluzywny język.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Poznać przeszłość 3. Karty pracy ucznia do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>