Poznaj świat. Zima. Zabawa z naklejkami

Poznaj świat. Zabawa z naklejkami to seria zeszytów edukacyjnych wzbogacających słownictwo dziecka za pomocą zabawy z naklejkami. Poznaj świat. Zabawa z naklejkami to seria zeszytów edukacyjnych wzbogacających słownictwo dziecka za pomocą zabawy z naklejkami.Poznaj świat. Zabawa z naklejkami to...
9,73 * 17,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,44 zł

Opis

Poznaj świat. Zabawa z naklejkami to seria zeszytów edukacyjnych wzbogacających słownictwo dziecka za pomocą zabawy z naklejkami. Poznaj świat. Zabawa z naklejkami to seria zeszytów edukacyjnych wzbogacających słownictwo dziecka za pomocą zabawy z naklejkami.Poznaj świat. Zabawa z naklejkami to seria zeszytów edukacyjnych wzbogacających słownictwo dziecka za pomocą zabawy z naklejkami.

Tytuł "Poznaj świat. Zima. Zabawa z naklejkami" to praca zbiorowa, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

"Poznaj świat. Zima. Zabawa z naklejkami" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczej zabawy oraz wspierają ćwiczenia dłoni, nadgarstka i palców. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może także redukować stres i poprawić nastrój.

Historia jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do pleczaczka dziecka.

"Poznaj świat. Zima. Zabawa z naklejkami" udostępniło Wydawnictwo Dragon. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.