Poznaję świat cz.2

Książeczki z tej serii polecamy najmłodszym czytelnikom, którzy:lubią kolorować, liczyć, rozwiązywać zagadki i rozmaite zadania,chcą doskonalić i poszerzać swoje wiadomości i umiejętności,chcą poznawać otaczający świat poprzez ciekawą zabawę. Wykonywanie zróżnicowanych zadań umożliwia dzieciom...
6,63 * 8,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,56 zł

Opis

Książeczki z tej serii polecamy najmłodszym czytelnikom, którzy:

lubią kolorować, liczyć, rozwiązywać zagadki i rozmaite zadania,

chcą doskonalić i poszerzać swoje wiadomości i umiejętności,

chcą poznawać otaczający świat poprzez ciekawą zabawę.

Wykonywanie zróżnicowanych zadań umożliwia dzieciom doskonalenie wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia celu, rozwija wyobraźnię twórczą oraz wrażliwość estetyczną, a przede wszystkim stwarza okazję do zaspokajania dziecięcej ciekawości świata.

Autorem książeczki "Poznaję świat cz.2" jest Maria Kurasz.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, wręczając mu "Poznaję świat cz.2". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną zabawę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawić samopoczucie.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją spakować do pleczaczka dziecka.

Pozycja Poznaję świat cz.2 została udostępniona przez Wydawnictwo Pryzmat. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to zobacz także inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.