Poznajemy pojazdy. Ambulans Outlet

Seria Poznajemy pojazdy to zbiór 12 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Rymowane wierszyki pozwolą najmłodszym przeżyć niesamowite przygody, m.in. z koparką, pociągiem czy śmieciarką. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o...
6,29 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,99 zł

Opis

Seria Poznajemy pojazdy to zbiór 12 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Rymowane wierszyki pozwolą najmłodszym przeżyć niesamowite przygody, m.in. z koparką, pociągiem czy śmieciarką. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o każdym pojeździe, ale także pozwoli spędzić dzieciom i rodzicom radosne chwile z książką. Niezwykłe historie i barwne ilustracje ułatwią najmłodszym poznawanie świata.

Autorem historyjki "Poznajemy pojazdy. Ambulans" jest Jędraszek Izabela.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą atrakcyjnych publikacji poruszających ciekawe zagadnienia. "Poznajemy pojazdy. Ambulans" to idealny upominek dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Książeczka o pojazdach to idealna propozycja dla dziecka, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Oto 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością skłoni malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książek wspiera dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź także następne części z serii "POZNAJEMY POJAZDY".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość to 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Poznajemy pojazdy. Ambulans" została udostępniona przez Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to wybierz też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Masz nieduży budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.