Poznajemy pojazdy. Śmieciarka Outlet

Seria Poznajemy pojazdy to zbiór 12 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Rymowane wierszyki pozwolą najmłodszym przeżyć niesamowite przygody, m.in. z koparką, pociągiem czy śmieciarką. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o...
6,29 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,99 zł

Opis

Seria Poznajemy pojazdy to zbiór 12 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Rymowane wierszyki pozwolą najmłodszym przeżyć niesamowite przygody, m.in. z koparką, pociągiem czy śmieciarką. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o każdym pojeździe, ale także pozwoli spędzić dzieciom i rodzicom radosne chwile z książką. Niezwykłe historie i barwne ilustracje ułatwią najmłodszym poznawanie świata.

  Autorem książeczki "Poznajemy pojazdy. Śmieciarka" jest Jędraszek Izabela.

  Znasz przedszkolaka, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki tłumaczące otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z korzystając z Twojej pomocy właśnie w tej publikacji. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

  Książeczka o pojazdach to idealna propozycja dla dziecka, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

  Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Oryginalne, barwne obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat fabuły korzystnie wpływa na rozwój.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

  Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

  Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj - kup dla niego także pozostałe części z serii "POZNAJEMY POJAZDY".

  Jest to dość krótka produkcja - ma 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

  Pozycja "Poznajemy pojazdy. Śmieciarka" została udostępniona przez Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to wybierz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

  Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.