Presto Ściereczki czyszczące do kuchni 55 szt.

Ściereczki nawilżane Presto to nowoczesne połączenie ściereczki z płynem czyszczącym w jednym produkcie. Sprzątanie jest łatwe, szybkie i nie wymaga użycia dodatkowych płynów, mleczek czy wiader. Ściereczki są jednorazowe,pachnące i higieniczne. Ściereczki do kuchni bez trudu czyszczą uciążliwe...

4.99 zł

-17%

5.99 zł

Cena za szt. : 0.09zł

Dodaj do schowka

Opis

Presto ściereczki czyszczące to bez wątpienia niezawodny sposób na szybkie i dokładne wyczyszczenie każdej kuchni. Uniwersalne połączenie ściereczki oraz skutecznego płynu czyszczącego to propozycja dla wszystkich, którzy lubią błysk i świeży zapach oraz regularne porządki bez potrzeby użycia misek z wodą, płukania gąbek i szmatek oraz dużego zamieszania.

Dyskretne ściereczki czyszczące Presto zmieszczą się w każdej małej szufladzie i zawsze są w pogotowiu, aby usunąć nawet najbardziej uciążliwe plamy i zanieczyszczenia z blatów kuchennych, stolików, parapetów, okapów, lodówek oraz glazury i zlewozmywaków.

Dlaczego warto mieć pod ręką Presto ściereczki czyszczące?

Ściereczki Presto mają świeży i uniwersalny zapach, który pozostawia miłą nutę w każdej kuchni. Produkt został zapakowany w praktyczne opakowanie, umożliwiające wyjęcie jednej ściereczki i ponowne zamknięcie pudełka w celu zachowania nawilżenia pozostałych.

Presto to marka specjalizująca się w tworzeniu praktycznych produktów czyszczących do każdego pomieszczenia w domu. Linia czyszczących ściereczek jest prawdziwym hitem i sięgają po nie zadowoleni gospodarze i gospodynie domowe. Oprócz ściereczek do kuchni warto przetestować pięknie pachnące produkty przeznaczone do łazienki, toalety, podłóg, mebli drewnianych, powierzchni kamiennych oraz ściereczki uniwersalne.

Składniki - Presto Ściereczki czyszczące do kuchni 55 szt.

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Limonene, Linalool, konserwanty: Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Laurylamine Dipropylenediamine.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze 5-30°C. Wilgotność względna 30/65%.

Informacja alergenna

Limonene, Linalool.

Dane producenta/dystrybutora

HARPER HYGIENICS, Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Presto Ściereczki czyszczące do kuchni 55 szt.

  • Producent: Presto
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900095028710
  • EAN: 5900095028710
  • Wymiary: 4 x 10 x 19 cm