Prima 1 język niemiecki poradnik metodyczny z płytą CD

Trzyczęściowy kurs skierowany do uczniów gimnazjum rozpoczynających naukę języka niemieckiego od podstaw. Przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego z języka niemieckiego oraz do Fit in Deutsch 1 i Fit in Deutsch 2.
24,22 * 31,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,17 zł

Opis

Trzyczęściowy kurs skierowany do uczniów gimnazjum rozpoczynających naukę języka niemieckiego od podstaw. Przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego z języka niemieckiego oraz do Fit in Deutsch 1 i Fit in Deutsch 2.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Prima 1 język niemiecki poradnik metodyczny z płytą CD"?
Autorem podręcznika jest Jin Friederike.
Jest autorem niewielu podręczników szkolnych, ale są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Prima 1 język niemiecki poradnik metodyczny z płytą CD"?
Tytuł jest częścią serii edukacyjnej PRIMA.
Wraz z innymi składowymi cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę jak również umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez problemu można ją zabrać ze sobą.


Ile stron zawiera ta pozycja?
136: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony edukacyjną treścią uatrakcyjnioną grafikami. Zawarto w nim ważne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Jaka jest data wydania "Prima 1 język niemiecki poradnik metodyczny z płytą CD"?
Ten podręcznik wydano w 2009 roku. Od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres pozyskał zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Prima 1 język niemiecki poradnik metodyczny z płytą CD

 • Tytuł: Prima 1 język niemiecki poradnik metodyczny z płytą CD
 • Autor: Jin Friederike
 • Wydawnictwo BC.edu
 • Seria Prima
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2009
 • Ilość stron: 136
 • Format: 21.0x28.0cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 49341201340KS
 • Język: niemiecki, polski
 • Podtytuł: Gimnazjum
 • ISBN: 9788361059516
 • EAN: 9788361059516
 • Wymiary: 21.0x28.0x1 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>