Pro Aktiv Nano Złoto Koloidalne w sprayu 20 ppm 100 ml

Butelka szklana farmaceutyczna z ciemnego szkła o pojemności 100 ml - z atomizerem. Złoto koloidalne w kosmetyce i urodzie Jeśli Twoja skóra boryka się z problemami, jest poszarzała lub znaleźć można na niej coraz bardziej widoczne oznaki starzenia - szukaj pomocy. Rozwiązaniem, które może poprawić...
71,84
Cena za L : 718.4zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 71,84 zł

Ponad 200 produktów w obniżonych cenach >>

Opis

Butelka szklana farmaceutyczna z ciemnego szkła o pojemności 100 ml - z atomizerem.

Złoto koloidalne w kosmetyce i urodzie

Jeśli Twoja skóra boryka się z problemami, jest poszarzała lub znaleźć można na niej coraz bardziej widoczne oznaki starzenia - szukaj pomocy. Rozwiązaniem, które może poprawić jej stan jest złoto koloidalne. Specyfik ten już od wielu lat stosowany jest z powodzeniem w pielęgnacji skóry.

Działanie złota koloidalnego opiera się głównie na przyspieszaniu migracji składników aktywnych, ułatwia i usprawnia również wymianę jonową. To właśnie dlatego skóra, która jest nim smarowana, znacznie szybciej się regeneruje. Również w przypadku przebarwień możesz liczyć na pomoc. Dlatego też warto wyposażyć swoją apteczkę w ten skuteczny środek, który pomóc może całej rodzinie.

Jeśli więc chcesz zadbać o swoją skórę w bardzo skuteczny sposób, ten specyfik jest tym, co koniecznie powinno się znaleźć na Twojej łazienkowej półce. Dołącz do tysięcy osób, które korzystają z jego dobrodziejstw i przekonaj się jak bardzo jest skuteczny. Już po kilku dniach regularnego stosowania zauważysz różnicę.

Szczegóły - Pro Aktiv Nano Złoto Koloidalne w sprayu 20 ppm 100 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905133149228

Składniki - Pro Aktiv Nano Złoto Koloidalne w sprayu 20 ppm 100 ml

Aqua, gold 20 ppm.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Wszelkie informacje zawarte tutaj mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>