Almacabio

Almacabio to włoski producent wyjątkowych, ekologicznych środków czystości.

Dla rozróżnienia poszczególnych linii produktów, Włosi nazwali je nazwami minerałów:

  • Agat to produkty do ogrodu np. nawozy,
  • Akwamaryna to produkty do prania: proszki i płyny,
  • Szmaragd to produkty do kuchni np. płyn do naczyń,
  • Turmalin to produkty do higieny osobistej np. szampony i żele pod prysznic,
  • Bursztyn to produkty do pielęgnacji domu np. odkamieniacze czy płyn do toalet.

Produkty Almacabio tworzone są na bazie naturalnych komponentów, które są nieszkodliwe dla ludzi, zwierząt i środowiska. Wszystkie składniki są biodegradowalne w najkrótszym możliwym czasie. Również perfumy nadające zapach produktom dobierane są tak, aby nie zawierały toksycznych, rakotwórczych i mutagennych komponentów syntetycznych.

Dzięki stosowaniu tylko bezpiecznych i nieszkodliwych substancji, produktów Almacabio mogą używać osoby, które mają problemy z tradycyjnymi środkami czystości. Jest to też świetny wybór dla każdego, kto dba o środowisko.

Poza tym, że produkty są ekologiczne, są również bardzo skuteczne i nie odbiegają od tradycyjnych, chemicznych środków czystości, których reklamy ciągle widać w telewizji. Stosowanie odpowiednich receptur sprawia, że są doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnych detergentów.

W naszym sklepie znajdziesz głównie produkty do prania, ale widząc rosnące zainteresowanie tego typu produktami, nasza oferta stale się powiększa o płyny do kąpieli, płyny do naczyń, płyny do czyszczenia powierzchni, itp.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe