Bakra

Kuchnia turecka to jedno z ciekawszych kulinarnych zjawisk, łączy w sobie całkowicie odmienne smaki europejskie, azjatyckie i te pochodzące z Półwyspu Arabskiego. Charakterystyczne przyprawy, barwne warzywa i bogata kuchnia uliczna – właśnie za to kochamy turecką tradycję. Problem pojawia się, gdy chcemy przygotować danie typowo tureckie, ale nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednich składników. Tamtejsze zasady kulinarne, choć popularne na całym świecie i uwielbiane przez wielu smakoszy, wciąż stanowią tajemnicze, nieodkryte terytorium.

Z pomocą przychodzi Bakra Natura, która specjalizuje się w dystrybucji naturalnych, ekologicznych produktów pochodzących z Turcji. Zaopatruje hurtownie zdrowej żywności, popularne supermarkety czy sklepy zielarsko-medyczne na terenie całego kraju. Bakra posiada w swojej ofercie produkty najwyższej jakości, które pozyskiwane są od wieloletnich, cieszących się zaufaniem dostawców.

Firma istnieje na rynku już od 2010 roku; przez wiele lat zdobywała niezbędne doświadczenie, by potem móc zdobytą wiedzę zweryfikować poprzez prowadzenie poważnego, wymagającego biznesu. Swoją ofertę kierują zwłaszcza do wegetarian i wegan, profesjonalnych sportowców, cukrzyków czy osób cierpiących na alergie, w tym zmagających się z nietolerancją glutenu. To wszystko za sprawą naturalnych, ekologicznych składników proponowanych produktów – w ich składzie nie znajdziemy konserwantów ani sztucznych barwników.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo produkty takie jak pasty sezamowe, mączki z chleba świętojańskiego, kremy karobowo-sezamowe i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Bakra Natura.

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe