Biały Jeleń


 

Kosmetyki marki Biały Jeleń to inwestycja w dobro swojej skóry.

Właściciele skóry wrażliwej przekonali się na własnym przykładzie, jak niekiedy trudne może być dobranie odpowiedniego kosmetyku dla swojego typu cery. To dla nich z inicjatywą wyszło prywatne przedsiębiorstwo POLLENA, tworząc markę opartą na naturalnych składnikach. Rezygnując ze sztucznych dodatków lub ulepszaczy oraz barwników, a także nie stawiając na kompozycje zapachowe, pozwalają na docenienie precyzyjnie stworzonej receptury za samo jej działanie. Co więcej, pragnąc zapewnić komfort i bezpieczeństwo nawet tym bardziej wymagającym klientom, powstała nie tylko seria pielęgnacyjna Białego Jelenia: czyli wszelkiego rodzaju kremy, żele, mydła lub płyny, ale także detergenty i środki piorące, takie jak delikatny płyn do mycia naczyń lub proszki, płyny do prania.

Zgodnie ze swoją nazwą, Hipoalergiczny Biały Jeleń to grupa produktów przeznaczona do użytku dla każdego rodzaju skóry - nawet tej skłonnej do alergii oraz uczuleń, wymagającej specjalnej troski - aby można było cieszyć się świeżością i nawilżeniem ciała każdego dnia. Zaleca się codzienną pielęgnację kosmetykami marki Biały Jeleń, w celu uzyskania najbardziej zadowalającego efektu. Oferta Białego Jelenia zapewnia kompleksową pomoc wymagającej łagodzącego działania skórze - nie podrażnia jej ani nie wysusza. Jest nie tylko przyjazna dla każdego rodzaju skóry, ale także dla środowiska.

Popularność marki Biały Jeleń zawdzięcza nie długiej historii szarego mydła, ale wysokiej jakości sprzedawanych kosmetyków, która nie wzbudza żadnych wątpliwości.

Biały Jeleń

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe