BiaMar


 

Podwykonawca dużej firmy bezglutenowej – tak zaczyna się historia marki BiaMar, która powstała w 1992 roku i od tego czasu konsekwentnie rozwija swoją ofertę obejmującą bezglutenowe, bezcukrowe i niskobiałkowe wypieki. Pomimo że BiaMar współpracował z większym firmami, już od samego początku istnienia na branżowym rynku rozwijał własne receptury, które cieszyły się popularnością nie tylko w kraju, ale i zagranicą.

Rok 2014 był dla BiaMar prawdziwie rewolucyjnym – był to bowiem czas, w którym produkcja wyrobów cukierniczych marki zaczęła bazować tylko i wyłącznie na własnych recepturach. Tworzenie tego typu produktów nie byłoby jednak możliwe bez odpowiedniego zaplecza technologicznego, które umożliwia produkcję coraz to nowych, wysublimowanych produktów.

BiaMar nieustannie dąży do udoskonalania swoich receptur, co jest możliwe między innymi dzięki cyklicznym badaniom i otrzymywaniu feedbacku nie tylko od specjalistów kulinarnych, ale także od konsumentów.

BiaMar oferuje szeroki wybór produktów cukierniczych, które przeznaczone są przede wszystkim dla osób zmagających się z ograniczeniami w codziennej diecie. To produkty odpowiednie dla diabetyków czy osób walczących z nietolerancją glutenu. Co istotne, smak wszystkich słodyczy od BiaMar nie odbiega w niczym od tradycyjnych wyrobów cukierniczych.

W naszym sklepie internetowym ze zdrową żywnością znajdziesz produkty takie jak: ciastka pieguski ciemne bezglutenowe, ciastka kruche bezglutenowe, ciastka pieguski jasne bezglutenowe, kulki kokosowe z kremem migdałowym, wafelki gofrowe z kremem waniliowym, ciastka Ore kakaowo-śmietankowe.

Ograniczenia w codziennej diecie niekoniecznie muszą oznaczać rezygnację z konkretnych smaków. Firmy takie jak BiaMar pokazują możliwości, które tkwią w technologiach żywieniowych. To właśnie dzięki takim produktom możemy urozmaicać codzienną dietę, nie powodując tym samym szkodliwych konsekwencji zdrowotnych.

BiaMar

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe