CozyDots

CozyDots to bajeczne produkty do aranżacji dziecięcego pokoju, które zachwycą dzieci i dorosłych. Piękne kolory, naturalne, certyfikowane tkaniny i estetyczne wykonanie to są główne zalety produktów CozyDots. 
 
Flagowymi produktami są namioty tipi - świetne miejsce do zabaw, które rozpalą dziecięcą wyobraźnię, a rodzicom zapewnią chwilę wytchnienia. Tipi można rozstawić:

 

  • W domu –  Każde dziecko kocha kryjówki, a tipi to piękne miejsce do codziennych zabaw. Bawełniany namiot to świetne miejsce do czytania książek, popołudniowej drzemki oraz zabawy z rodzicami i przyjaciółmi.
  • Na podwórku – Możesz rozstawić tipi w ogrodzie, dzięki okienkom tipi jest przewiewne i daje zacienienie latem w czasie zabawy. Namiot jest lekki i łatwo się rozkłada co ułatwia jego przenoszenie.

Innymi produktami są poduszki o bajecznych kształtach i kolorach, zwiewne baldachimy oraz coś, co ułatwi życie każdemu rodzicowi - worek na klocki lub inne zabawki.  Wszystko zostało skrupulatnie wykonane metodą hand made i zgodne z aktualnymi trendami.

 
Warto dodać, że CozyDots to podlaska firma, którą założyły młode mamy. Firma dba nie tylko o najwyższą jakość materiałów (bawełna, certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100). Jest również przyjazna środowisku na etapie produkcji - pracownia korzysta jedynie z odnawialnych źródeł energii takich jak pompy ciepła i panele fotowoltaiczne.
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe