Fisher Price


 

Fisher Price jest amerykańską firmą, która istnieje na rynku od 1930 roku. Od tego czasu produkuje zabawki dla dzieci na całym świecie. Firma ta jest jedną z najbardziej znanych i lubianych marek w tej branży. Wszystko przez to, że jej produkty są niezwykle oryginalne, pomysłowe, a przede wszystkim bezpieczne dla dzieci.

Założyciel firmy Herm Fisher uznał, że świat potrzebuje takich zabawek, które „będą się odwoływać do wyobraźni, wprowadzać coś nowego, zaskakującego, i zabawnego”. Dlatego też postanowił działać i wdrożyć pierwszą serię zabawek, która nazywała się „16 nadziei” (ang. 16 hopefuls) i obejmowała parę ślicznych kaczuszek.

W miarę upływu lat wprowadzone zostały produkty znane dziś jako akcesoria dla dzieci. Dla nich tylko warto organizować przyjęcia z okazji narodzin dziecka. Ale nie jest to jedyny powód. Zabawki marki Fischer zwiększają wygodę, komfort i bezpieczeństwo zabawy i życia rodziców i niemowlaków.

Celem firmy jest ciągłe wspieranie i ułatwianie życia młodym rodzicom, co od zawsze wywoływało uśmiech na twarzach Fishera i jego współpracowników. Pragnęli pomagać innym. Chodziło szczególnie o pomoc w uspokajaniu noworodków przed snem oraz zachęcanie ich do zrobienia kolejnych, przełomowych kroków.

Chęć zrobienia czegoś dobrego oraz potrzeba dawania radości kolejnym pokoleniom sprowadziła się do produkcji wyjątkowej jakości zabawek, które zachęcają maluchy do działania i zabawy. Produkty te zachwycają solidnością i precyzją wykonania oraz designem idącym w parze z atrakcyjnymi kolorami.

Fisher Price Aktywizujący Samolocik -18%
w magazynie
Książeczka z wierszykami Fisher Price -22%
w magazynie
Fisher Price Misiowa mata z dźwiękami -7%
w magazynie
Aktywizująca żyrafka Fisher Price -3%
wysyłka w 24 godziny
Tomek i Przyjaciele Połącz i jedź GWX64 -8%
wysyłka w 5 dni
Tomek i Przyjaciele Połącz i jedź GWX65 Fisher Price -2%
wysyłka w 24 godziny
Blokus Junior Fisher Price -21%
77,20 zł 97,70 zł
Blokus Junior Fisher Price
w magazynie
Fisher Price Jeżdżący zwierzaczek składaczek GVL62 -2%
wysyłka w 24 godziny
wysyłka do 72 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe