Helpa

Helpa to polska firma będąca połączeniem doświadczeń dwóch mam – lekarki i dietetyczki, które zdobytą na przestrzeni lat wiedzę postanowiły wykorzystać do stworzenia wyspecjalizowanych produktów przeznaczonych dla najbardziej wymagających konsumentów, czyli dzieci.

Firma koncentruje się na starannym doborze wykorzystywanych surowców (w tym rodzimych odmian zbóż, które pozyskuje od lokalnych, sprawdzonych dostawców. Dzięki tak drobiazgowej weryfikacji, oferowane produkty pozbawione są konserwantów, barwników, sztucznie występujących cukrów czy elementów genetycznie modyfikowanych. Zastosowanie w proponowanej żywności owoców liofilizowanych, które zachowują wartości świeżych owoców a także pełnowartościowych składników spożywczych, sprawia, że Helpa jest jedną z najczęściej wybieranych przez rodziców firm spożywczych.

Helpa w swej ofercie posiada kaszki bio z serii „Czary Mamy”, które bazują na owsianych, jaglanych, jęczmiennych czy gryczanych składnikach – to świetna przekąska dla małego dziecka lub też baza pozwalająca przygotować pożywny posiłek z dodatkiem owoców lub warzyw. W naszym sklepie znajdziecie Państwo także produkty z serii „Łyżka smaku”, które pomyślane są jako owocowy dodatek będący urozmaiceniem zbożowych kaszek. Wszystkie proponowane przez markę opcje żywieniowe cechują się łatwością przygotowania, nie wpływając przy tym negatywnie na wartości odżywcze produktów. Dzięki wygodnym, atrakcyjnym opakowaniom propozycje firmy Helpa nie tylko stanowią wspaniały element urozmaicający dietę, ale zdobywają nowych klientów również dzięki wizualnej szacie graficznej.

-28%
W magazynie
-5%
W magazynie
© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe