Jelp

Produkty Jelp to środki piorące i płyny do płukania bezpieczne dla niemowląt i noworodków. Dzięki ich użyciu, na ubrankach nie osadzają się szkodliwe substancje. Środki do prania i płukania Jelp są hipoalergiczne. Są to preparaty bezpieczne także dla środowiska. Wśród produktów firmy dostępna jest specjalna linia 0+ dla noworodków od pierwszego dnia życia.

Bezpieczeństwo tych preparatów zostało potwierdzone wyróżnieniami, jak Pozytywna Opinia instytutu Matki i Dziecka, Polskie Towarzystwo Położnych oraz Laur Konsumenta 2017. Proszki, kapsułki i płyny do prania Jelp usuwają zabrudzenia, dzięki zastosowaniu bezpiecznych substancji czynnych. Nie zawierają szkodliwych dla środowiska fosforanów, uczulających substancji chemicznych, PEG, optycznych wybielaczy czy barwników. Produkty tej marki bogate są w następujące substancje:

  • naturalne enzymy odplamiające, np. amylazy i lipazy,
  • substancje wybielające poprzez utlenianie,
  • glinka kosmetyczna do zmiękczania tkanin,
  • zeolity zmiękczające wodę,
  • silikat chroniący powierzchnie aluminiowe i galwanizowane.

Szeroka oferta marki Jelp zapewnia możliwość doboru odpowiednich środków do prania kolorowych i białych ubrań, a także odplamiania i zmiękczania tkanin. To produkty dla niemowląt i noworodków, jak też całych rodzin i osób zmagających się z alergiami skórnymi. To świetne rozwiązanie także dla osób, które poszukują ekologicznych środków piorących. W ofercie znaleźć można również nawilżane chusteczki, które delikatnie oczyszczają i pielęgnują skórę niemowląt.

© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe