Little Miracles

Little Miracles to duńska firma zajmująca się produkcją owocowych napojów, shotów oraz przekąsek, które dzięki swoim niezwykłym walorom smakowym zapewnia dzieciom i dorosłym na całym świecie wyroby pełne witamin.

Najbardziej popularny produkt, czyli napoje energetyzujące to połączenie organicznej herbaty oraz soku najwyższej jakości. Ich założenie opiera się na wykorzystaniu niezwykłych właściwości żeń-szenia (przypisuje się mu działanie pobudzające, wspomaga też pracę serca, poprawia zdolności do koncentracji) oraz zastosowaniu naturalnej agawy jako środka słodzącego w celu stworzenia optymalnego, bezpiecznego dla organizmu środka orzeźwiającego.

Oprócz niezastąpionych napojów proponujemy również owocowe shoty – bomby witaminowe o pojemności 60 ml, dostępne w naszym sklepie w trzech różnych wariantach smakowych! Niezbędny element ciężkich poranków oraz męczących dni, dostarczający w ekspresowym tempie nową dawkę energii.

Idealnym pomysłem na podróż, szybkie śniadanie lub szkolną przerwę są także bezglutenowe, wegańskie batony. Świetnie sprawdzą się wraz z napojem orzeźwiającym jako zdrowa przekąska w trakcie zabieganego dnia – schowaj je do torebki albo plecaka i ciesz się smakiem pieczołowicie wybranych składników.

Jeśli często zdarza Ci się zarwać noc, zawsze się gdzieś spieszysz i zapominasz o urozmaiceniu diety owocami, pyszne, niskokaloryczne artykuły Little Miracles to coś dla Ciebie. Wystarczy, że zaopatrzysz się w napoje lub batony w ulubionych smakach, a niespodziewane zmęczenie nie będzie już stanowić problemu!

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe