Mediheal


 

Regularna pielęgnacja ciała, a zwłaszcza cery, to niezbędna praktyka pozwalająca na dłużej zachować młody wygląd skóry, a także sprawić, że ta – odpowiednio nawilżona i oczyszczona – będzie wyglądać zdrowo i stanie się mniej podatna na różnego rodzaju podrażnienia czy pojawiające się trądzikowe wysypki. Oprócz stosowania kremów, serum czy przyjaznych dla cery podkładów, warto od czasu do czasu skusić się na intensywny zastrzyk energii, jaki dostarczą naszej cerze maseczki Mediheal.

Mediheal jest koreańską firmą specjalizującą się w produkcji i dystrybucji masek do twarzy, które są produktem lubianym przez miliony kobiet i mężczyzn na całym świecie. Marka, przy produkowaniu maseczek, korzysta z nanotechnologii, dzięki temu posiadają uniwersalny rozmiar, który dopasowuje się do każdej twarzy. Maseczki są produktami w płachcie, nie wymagają więc czasochłonnego rozprowadzania substancji po całej twarzy.

Mediheal współpracuje z olbrzymią grupą specjalistów w dziedzinach takich jak dermatologia czy kosmetologia. To właśnie dzięki konsultacjom z wykwalifikowanymi pracownikami, maseczki są produktem profesjonalnym, ale dostępnym dla każdego.

Firma dużą uwagę przywiązuje również do testów dermatologicznych, które potwierdzają wysoką jakość maseczek – są bezpieczne dla skóry, eliminują ryzyko reakcji alergicznych czy podrażnień. Ponadto, powstają z naturalnych składników całkowicie wolnych od substancji chemicznych. To świetny sposób na domową pielęgnację twarzy, która przy minimum wysiłku i jedynie kilkunastu minutom sprawi, że nasza cera będzie odpowiednio nawilżona i odzyska dawny blask.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi rodzajami maseczek Mediheal dostępnymi w naszym sklepie!

Mediheal

wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 10,35 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 10,35 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 12,33 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 16,19 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe