Mokosh


Kod rabatowy - Polskie Marki

Odbierz kod

 

Pielęgnacja skóry to coś, o czym zdecydowanie zbyt często zapominamy. Nie przywiązujemy odpowiednio dużej wagi do codziennego oczyszczania naskórka, jego nawilżania czy pielęgnacji. Zapominamy, że nasza skóra jest niezwykle wrażliwa nie tylko na zmiany zachodzące w organizmie, ale także na dynamicznie zmieniające się warunki atmosferyczne.

Kosmetyki pielęgnacyjne powinniśmy dobierać w zależności od rodzaju skóry i jej indywidualnych potrzeb. Skóra tłusta, sucha, wrażliwa czy ta ze skłonnością do wyprysków – każda z nich potrzebuje innej pielęgnacji. Z pomocą przychodzą nam naturalne, bezpieczne dla naszej skóry kosmetyki marki Mokosh. Mokosh Cosmetics skupia się na produkcji produktów pielęgnacyjnych o naturalnym składzie.

W naszym sklepie znajdziecie produkty takie jak: brązujący balsam do ciała i twarzy z pomarańczą, wygładzający krem do twarzy z figą, regenerujący krem do twarzy z maliną, korygujący krem pod oczy z zieloną herbatą, masło do ciała z pomarańczą i cynamonem, aktywny peeling do twarzy z różą i jagodą, glinka czerwona – maska na twarz i do ciała, balsam do ciała – melon z ogórkiem.

Jak zaczęła się historia marki? Nazwę firmy zaczerpnięto ze starosłowiańskiej mitologii. Mokosz była boginią ziemi, urodzaju i płodności – otaczała opieką kobiety i plony. Marka Mokosh niejako kontynuuje misję starosłowiańskiej bogini i czerpiąc prosto z natury, tworzy wyjątkowej jakości kosmetyki, które – bazując na pełnowartościowych surowcach – każdego dnia otaczają opieką naszą delikatną skórę.

W ofercie Mokosh znajdziecie balsamy, kremy, masła do ciała, peelingi czy glinki umożliwiające stworzenie własnej maseczki. To propozycje skierowane do świadomych konsumentek, poszukujących skutecznych, ale przede wszystkim naturalnych kosmetyków. Receptury proponowanych przez Mokosh produktów to połączenie dynamicznej współpracy technologów i kosmetologów – dzięki temu dostajesz to, co najlepsze dla Ciebie i Twojej skóry.

Mokosh Krem pod oczy. Zielona Herbata 30 ml -8%
w magazynie
Mokosh Sól do kąpieli. Żurawina 600 g -13%
w magazynie
Mokosh Serum wygładzające. Figa 12 ml -11%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe