Najel

Firma Najel to wyjątkowy producent kosmetyków naturalnych, oferujący głównie produkty na bazie oleju laurowego i oliwy z oliwek. Najel może się poszczycić własną plantacją drzew oliwnych, z których pozyskuje składniki do swoich produktów. Kosmetyki charakteryzują się czystością, prostotą składu i starannością wykonania. Zdecydowaliśmy się włączyć je do naszej oferty, mając pewność, że zaspokoją one oczekiwania naszych wymagających klientów. Wyjątkowe kosmetyki firmy Najel zostały docenione najpierw we Francji, a później w całej Europie przez wielu usatysfakcjonowanych kupujących zachwyconych właściwościami mydeł Aleppo.

Co możesz kupić? Oferujemy takie produkty firmy Najel, jak:

  • mydło Aleppo z olejem z czarnuszki, jaśminem, czerwoną glinką, olejem laurowym 40%, błotem z Morza Martwego oraz dodatkiem odżywczego oleju arganowego i glinki rhassoul,
  • szampon Aleppo z odżywką,
  • wysoko zmineralizowana woda z Morza Martwego.

Produkty firmy Najel są wykonywane z najwyższą starannością i dbałością o naturalny, bezpieczny skład. Nie zawierają szkodliwych substancji zapachowych i barwników oraz substancji takich jak parabeny, EDTA, ftalany czy niebezpieczne produkty uboczne destylacji ropy (w tym oleju mineralnego i parafiny). Kontrolowany skład i półprodukty z zaufanego źródła sprawiają, że kosmetyki firmy Najel to dobry wybór dla każdej osoby, która chętnie dba o swoje zdrowie oraz stan skóry i włosów. Jakość produktów poddawana jest stałej kontroli w laboratoriach, aby zapewnić dystrybucję jedynie dogłębnie dopracowanych i sprawdzonych kosmetyków.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe