Nanaf Organic

Nanaf Organic

Marka Nanaf Organic to firma, która oferuje najlepsze jakościowo ubranka dla maluchów. W ich asortymencie bardzo łatwo można się odnaleźć, a same dziecięce ubrania są zaprojektowane w sposób niezwykle minimalistyczny. Prosty styl marki docenią z pewnością młodzi rodzice, szukający najlepszych rozwiązań.

Co wyróżnia ubranka Nanaf Organic?

Ubranka Nanaf Organic wyróżnia przede wszystkim minimalizm i oszczędność stylu. Brak zdobień wskazuje na to, że do ich produkcji nie zostały wykorzystane barwniki i inne chemiczne substancje, nierzadko uczulające wrażliwą skórę małych dzieci.

Produkty marki Nanaf Organic produkowane są w Polsce. Produkcja artykułów jest przyjazna środowisku, dlatego kupując produkty tego typu, można zadbać nie tylko o swoje dziecko, ale również o planetę.

Do produkcji ubranek Nanaf Organic użyta została 100% organiczna bawełna z certyfikatem GOTS oraz Oeko-Tex Standard. Natomiast do wyprodukowania odzieży nie zostały wykorzystane substancje szkodliwe oraz materiały wpływające niekorzystnie na wrażliwą skórę niemowląt, mogące ją w jakiś sposób podrażnić lub uczulić.

Oferta Nanaf Organic skierowana jest do rodziców szukających dla swojego dziecka najlepszych jakościowo ubranek, bezkompromisowych i świadomych szkodliwych tworzyw, używanych zwykle do produkcji odzieży.
 

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe