Song Of India


 

Produkty marki Song of India przenoszą w orientalną krainę, zachwycającą zróżnicowaniem zapachów i barw. Intensywne, orientalne kompozycje zapachowe oraz pojedyncze nuty zamknięte zostały w gustowne, poręczne opakowania, dzięki którym używanie kosmetyków jest wyjątkowo proste zarówno na co dzień, jak i w podróży. Produkty Song of India zapakowane zostały w niewielkie opakowania, umożliwiające transport. Długo utrzymujące się na skórze zapachy to doskonały wybór dla osób podróżujących.

Orientalne perfumy w olejku oferowane są w niedużych opakowaniach, opatrzonych wygodnym aplikatorem w postaci sztyftu. Praktyczne aplikowanie perfum oraz łatwość ich stosowania sprawiają, że perfumy w olejku można zabrać ze sobą w torebce do pracy, do klubu oraz w podróż. Zapachy z kategorii drzewno-kwiatowo-orientalnej znakomicie sprawdzają się u osób, które lubią przyciągać uwagę. Dzięki intensywnemu i intrygującemu zapachowi, z pewnością znajdą się w centrum uwagi. Klasyczne opium rozbudzi zmysły, otulająca wanilia poprawi samopoczucie, jaśmin odżywi, a drzewo sandałowe, orchidea lub paczuli otoczą bogactwem zapachu, energii oraz pozytywnego oddziaływania na cały organizm.

Doskonałe na prezent produkty Song of India prezentują się niezwykle oryginalnie i wyszukanie. Perfumy w olejku o intensywnym, długotrwałym zapachu to doskonały wyraz sympatii dla osoby, gustującej w orientalnych zapachach. Doskonale sprawdzą się produkty umieszczone w małym, gustownym pudełku, kryjące perfumy w kremie. Mydełka z olejkami esencjonalnymi nie tylko myją i odżywiają skórę, ale pięknie wyglądają oraz pozostawiają przyjemny, długotrwały zapach.

Song of India

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe