Szumisie

Szumisie to wyjątkowe misie. Zadbają o spokojny sen Twojego dziecka, a Tobie pozwolą na chwilę relaksu. Działają nawet do 12 godzin, w 5 różnych trybach szumu: od białego do różowego. Każdy z nich posiada dwa rodzaje dźwięków suszarki, padającego deszczu, imitujący wody płodowe i bicie serca oraz fale morskie. Pozwalają one dziecku na wyciszenie i spokojny sen.

Możesz wybrać swojego przyjaciela spośród rodziny Słodziaków, Lulusiów, Bystrzaków. Mają różne kolory, wielkości i wygląd, dzięki czemu każdy znajdzie tego idealnego.

Ustawienia Szumisia są obsługiwane dosłownie jednym przyciskiem. Możesz zrobić wszystko manualnie albo też ustawić automatyczne wyciszenie Szumisia po godzinie. Załączy się ON automatycznie po przebudzeniu malucha lub w sytuacji, gdy w jego otoczeniu pojawi się hałas. Jest to możliwe dzięki wbudowanemu czujnikowi snu.

Sterowanie działaniem Szumisia jest bardzo łatwe dzięki dedykowanej aplikacji. Nie musisz nawet wchodzić do pokoju  dziecka, aby go włączyć, wyłączyć, czy zmienić tryb pracy. Wystarczy połączenie Bluetooth i możesz to zrobić na ekranie telefonu.

Szumiś może działać dosłownie w każdej pozycji. Posiada specjalny uchwyt do zawieszenia, a na spacer można wziąć jedynie jego „szumiące serce”, ukryte w pluszowej kieszonce.

Zachowanie Szumisia w czystości jest bardzo proste – po wyjęciu jego „serca” maskotkę można prać w pralce. Dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów zabawka jest bezpieczna już od pierwszych minut życia dziecka. Idealnie sprawdza się nawet o kilkulatków.
 

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe