Yan


 

Sis Natural to firma pochodząca z Armenii, produkująca ekologiczne soki i przetwory pod marką Yan. Produkty dostępne z tej kategorii są oznaczone „Bio”, a to oznacza najwyższą jakość, którą gwarantuje producent. Soki Yan Bio są wytworzone tylko z naturalnych, dojrzałych i specjalnie wyselekcjonowanych owoców, jagód i warzyw, które rosły w czystych regionach Armenii. Uprawy są certyfikowane i oczywiście nie używa się w nich nawozów chemicznych. Aby w pełni zachować naturalny smak i świeży aromat owoców, producent stosuje technologię delikatnej pasteryzacji, dzięki czemu również przetwory nie tracą swoich drogocennych właściwości.

Co istotne, w produktach Yan nie stosuje się sztucznych barwników, konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Dlatego właśnie soki Yan Bio są tak zdrowe i pyszne, przeznaczone dla wszystkich, którzy cenią prawdziwy smak i aromat świeżych owoców, zamknięty w butelce.

Soki Yan Bio to także cały repertuar różnorodnych smaków i ciekawych połączeń. Można znaleźć tu smaki doskonale znane i charakterystyczne, ale i odkryć nietypowe i oryginalne zestawienia. Ucieszy to zapewne nie tylko wytrawnych smakoszy, każdy znajdzie coś dla siebie!

Produkty Yan Bio idealnie nadają się jako napój dla osób ceniących zdrowy styl życia, wegan, wegetarian, osób przebywających na diecie (soki Yan nie zawierają dodatkowych cukrów, jedynie naturalnie występujące w owocach). Doskonale również sprawdzą się dla dzieci, jako zamiennik soków sztucznie słodzonych, wszechobecnych na sklepowych półkach. Yan Bio to samo zdrowie!

yan

24,99 * 30,46 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 22,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 23,55 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 8,67 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 12,21 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 22,23 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 9,71 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 11,10 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe