Projektor gwiazdek Baby Mickey Clementoni

Dzięki projektorowi Myszki Mickey chłopiec zrelaksuje się i zaśnie przy dźwiękach różnorodnych utworów muzyki klasycznej. Wyświetlane na ścianie i suficie liczne gwiazdki stworzą magiczną atmosferę, która otuli dziecko swoimi kolorami. Do wyboru 4 kolory projekcji: czerwony, zielony, niebieski lub...

48.87 zł

-41%

82.31 zł

Dodaj do schowka

Opis

Dzieci od najmłodszych lat miewają kłopot ze snem. Rozwiązuje się ten problem na różne sposoby, także w formie oferowanych zabawek, mających przyspieszyć zasypianie i długotrwały odpoczynek.

Do zabawek nie tylko ułatwiających dzieciom zasypianie, ale także przysługujących się funkcjom dekoracyjnym w dziecięcym pokoju, zaliczymy projektor gwiazdek Baby Mickey. W pokoiku dziewczynki można wykorzystać odpowiednio projektor gwiazdek Minnie. Dzieci, spoglądając na gwiazdki wyświetlające się na ścianie, szybko zrelaksują się i zasną. Do tego towarzyszyć im będą łagodne dźwięki muzyki klasycznej, co z pewnością sprawi, że sen stanie się jeszcze głębszy i przyjemniejszy.

Gwiazdki emitowane przez projektor Mickey lub Minnie mogą być wyświetlane nie tylko na ścianach, ale także na sufitach. Dziecko ma wtedy wrażenie lekkości oraz dryfowania w kosmicznej przestrzeni. Gwiazdki w połączeniu z relaksacyjną muzyką stwarzają dziecku świat magiczny, z którego nie chce się wychodzić zbyt szybko. Dzieci otulone kolorami w czasie snu są łagodniejsze, bardziej przyjazne dla innych i częściej się uśmiechają.

Projektor gwiazdek Baby Mickey lub Minnie umożliwia projekcję w czterech barwach - czerwieni, zieleni, niebieskiego, a także w kolorach łączonych ze sobą.

Firma Clementoni od lat słynie z produkcji wysokiej jakości zabawek będących także praktycznymi urządzeniami do urozmaicania i upiększania przestrzeni, w których na co dzień wychowujemy nasze dzieci. Zabawki i urządzenia Clementoni wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz długotrwały czas eksploatacji bez szkody konstrukcyjnej.

Do wyboru 4 kolory projekcji: czerwony, zielony, niebieski lub miks kolorów.

Wiek: 0 m+

Szczegóły
Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt