Projektor z pozytywką little lumies - rabbit

  • Purflo
  • 5060124385150
Projektor z pozytywką Little Lumies PurFlo - Rabbit Uroczy projektor z pozytywką PurFlo zapewni spokojny sen Twojemu Maluszkowi. Przyjemny, zmieniający się kolor oraz uspokajające dźwięki pomogą w zasypianiu. Dodatkowo Little Lumies posiada automatyczny wyłącznik po 30 minutach działania. Króliczka...

126.49 zł

-9%

139.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Projektor z pozytywką Little Lumies PurFlo - Rabbit

Uroczy projektor z pozytywką PurFlo zapewni spokojny sen Twojemu Maluszkowi. Przyjemny, zmieniający się kolor oraz uspokajające dźwięki pomogą w zasypianiu. Dodatkowo Little Lumies posiada automatyczny wyłącznik po 30 minutach działania. Króliczka można przyczepić do łóżeczka, wózka itp. za pomocą rzepa. Idealnie sprawdzi się w przypadku, gdy dziecko nie chce zasypiać w ciemności. Może służyć jako przytulanka dla starszego dziecka.

Cechy projektora Little Lumies:

zmienia kolory oraz wyświetla gwiazdy na suficie 10 kołysanek, 4 odgłosy natury oraz odgłosy bicia serca z regulacją głośności automatyczny wyłącznik po 30 minutach wygodne zapięcie na rzep do mocowania np. na łóżeczku po wyjęciu mechanizmu przytulankę można prać odpowiedni dla dzieci od urodzenia wymagane 3 baterie AAA (brak w zestawie)

     

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Projektor z pozytywką little lumies - rabbit

  • Producent: Purflo
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060124385150
  • EAN: 5060124385150