PROMO Boo gra 00768 Trefl

  • 5900511007688
Boo Mały, słodki BOO zaprasza Was do gry pełnej niespodzianek! Waszym zadaniem jest wyjście z budynku, zanim mały Boo wejdzie na górę. Kto będzie pierwszy? Laura, Edward, Albert, Rita, Alec czy może Fidela? Razem lub w pojedynkę, wszyscy członkowie rodziny mogą brać udział w tej ekscytującej grze!...

46.34 zł

-30%

66.20 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Boo

Mały, słodki BOO zaprasza Was do gry pełnej niespodzianek! Waszym zadaniem jest wyjście z budynku, zanim mały Boo wejdzie na górę. Kto będzie pierwszy? Laura, Edward, Albert, Rita, Alec czy może Fidela? Razem lub w pojedynkę, wszyscy członkowie rodziny mogą brać udział w tej ekscytującej grze! Z każdym rzutem kostką, gracze zbliżają się do wyjścia – czasem jednak trzeba się cofnąć, a czasem uda się odkryć sekretne przejście. Jedno jest pewne, wszyscy będę się doskonale bawić. Boo – gra, która nigdy się nie nudzi!

Żeby wygrać tę rozgrywkę, musisz przejść przez wszyst­kie piętra w domu na sam dół, gdzie ukrywa się mały Boo. Ale pamiętaj, ten słodki duszek będzie szedł do góry wraz z Tobą! Po drodze masz do pokonania zamknięte drzwi – rzut specjalną kostką może pomóc Ci iść dalej. Jeśli po drodze wystraszysz się Boo, cofniesz się o 1 pole. Uważaj! W domu są sekretne przejścia – nie pozwól, żeby Boo przedostał się nimi na górę! Wybierz jeden z trzech wariantów gry – drużynowy, z przeciwnikami albo w po­jedynkę i wyjdź z budynku, zanim Boo uda dotrzeć się na górę.

Elementy gry wykonane są z płótnowanego papieru pokrytego ekologicznymi farbami spożywczymi, co gwarantuje dzieciom bezpieczną zabawę przez długi czas.

Wariant 1 (drużynowy)
Odjazdowa zabawa dla całej rodziny. Drużyna wygrywa, kiedy wszyscy gracze opuszczą budynek, zanim Boo wejdzie na górę. Pomogą im w tym specjalne pola rodzinne.

Wariant 2 (z przeciwnikami)
Bądź szybszy od innych graczy i wyjdź z budynku jako pierwszy. Pamiętaj, że wygrywasz, jeśli dotrzesz do celu, zanim Boo wejdzie na górę.

Wariant 3 (w pojedynkę)
W domu jesteś tylko Ty i Boo – kto pierwszy dotrze do celu? Graj z małym duszkiem i wygrywaj!

Zobacz Boo extra! - grafika, informacje o grze i tapety do pobrania.

Zawartość pudełka:

1 plansza do gry
7 pionków
3 kostki
instrukcja

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - PROMO Boo gra 00768 Trefl

  • Wiek od: 5
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900511007688
  • Format: 28x28x6 cm
  • EAN: 5900511007688