PROMO Bosch Walizka z autkiem i wkrętarką L8375 KLEIN

  • 4009847083753
Nauka przez naśladowanie rodziców jeszcze nigdy nie była tak prosta! Zestaw z wkrętarką i autkiem renomowanej marki BOSCH zamieni każdego malucha w prawdziwą Złotą Rączkę. Zestaw składa się z 18 elementów zamkniętych w poręcznej walizeczce z wygodnym uchwytem i podwójnym zamknięciem...

87.00 zł

-30%

124.29 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Nauka przez naśladowanie rodziców jeszcze nigdy nie była tak prosta! Zestaw z wkrętarką i autkiem renomowanej marki BOSCH zamieni każdego malucha w prawdziwą Złotą Rączkę.
Zestaw składa się z 18 elementów zamkniętych w poręcznej walizeczce z wygodnym uchwytem i podwójnym zamknięciem zabezpieczającym. Wszystkie elementy zestawu ułożone są w specjalnie wyprofilowanych przegródkach, dzięki czemu mały majsterkowicz może przenosić swoje narzędzia swobodnie w każde miejsce. Dziecko, obserwując tatę w domowych czynnościach, z powodzeniem naśladuje kolejne czynności dzięki elementom odwzorowującym narzędzia rzeczywiste oraz odpowiednim rozmiarom dopasowanym do małych rączek. Zdobyte umiejętności pozwolą na konstrukcję wyścigowego autka z części zamkniętych w walizeczce! Wkrętarka Ixolino na baterie dodatkowo wydaje dźwięki przypominające pracę rzeczywistego narzędzia, dzięki czemu zabawa w majsterkowanie będzie jeszcze bardziej fascynująca. Zabawka jest doskonałą okazją dla taty do pokazania dziecku świata dorosłych oraz budowania więzi poprzez wspólną zabawę.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - PROMO Bosch Walizka z autkiem i wkrętarką L8375 KLEIN

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4009847083753