PROMO Marker Airbrush 04-8733 Crayola Outlet

  • Crayola
  • 07166204873033
  • 3-5 dni
Jak to działa?Crayola od lat wprowadza dzieci w świat kreatywnego malowania. Tym razem pomoże w tym prosta pompka, tworzy ciśnienie i rozpyla tusz markera. Młodzi artyści mogą eksperymentować i tworzyć nieskończone ilości cienkich i grubych wzorów. Twoje dziecko będzie zachwycone możliwościami,...

217.88 zł

-7%

234.19 zł

Dodaj do schowka

Opis


Jak to działa?Crayola od lat wprowadza dzieci w świat kreatywnego malowania. Tym razem pomoże w tym prosta pompka, tworzy ciśnienie i rozpyla tusz markera. Młodzi artyści mogą eksperymentować i tworzyć nieskończone ilości cienkich i grubych wzorów. Twoje dziecko będzie zachwycone możliwościami, jakie dajeMarker Airbrush!
Zestaw zawiera 4 szablony z oryginalnymi wzorami, które pomogą dziecku podczas malowania. Różnorodna tematyka szablonów - od podwodnego świata aż po podróże międzyplanetarne inspiruje do twórczego działania.

Dziecięca aktywność wystarczy by wprawić w ruch Airbrusha!

Prosty projekt pompki, sprawia żeMarker Airbrushnie wymaga użycia baterii!Wystarczy wetknąć marker w końcówkę urządzenia, napompować Airbrusha, nacisnąć spust i... zaczynamy kolorowanie!

Urządzenie łatwe do czyszczenia - po skończonej zabawie trzeba jedynie oczyścić końcówkę Airbrusha, płucząc ją wodą. Tusz markera nie przedostanie się do innych elementów zabawki, więc czyszczenie jest wyjątkowo proste!
Użyj Markerów do Tkanin! Wykonaj piękne wzory na koszulce lub innej części ubioru za pomocąAirbrusha i Markerów do Tkaninod Crayoli. Wykorzystaj jasne kolory, rozprowadź je na materiale, a następnie wysusz. To naprawdę łatwe, a przynosi super efekty!
Zestawu Marker Airbrush od Crayoli możesz używać z większością flamastrów Crayoli.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - PROMO Marker Airbrush 04-8733 Crayola

  • Producent: Crayola
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 07166204873033
  • EAN: 07166204873033
  • Wymiary: 40,5x30x14 cm