PROMO Szumiś Leon szary mechanizm czujnik snu Szumisie

Maskotka o imieniu Leon to szumiący miś, który zostanie przyjacielem każdego maluszka. Oprócz tradycyjnych funkcji jakie spełnia każda maskotka (przytulanie oraz zabawa), Leon dba o spokojny sen Twojego dziecka. Maskotka emituje szum, który pomaga dziecku w zasypianiu. Rodzice mogą wybierać spośród...

188.99 zł

191.44 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Poznajcie Leona! Leon jest małym szarym misiem, który będzie najlepszym przyjacielem Twojego dziecka. Leona można spokojnie przytulać i bawić się z nim przez cały dzień. Ma ON również specjalną zawieszkę, która może służyć jako gryzak. Nocą zaś Leon będzie misiem szumiącym, który pomoże Twojemu dziecku spokojnie zasnąć.

Szumiś Leon jest wyposażony w pięć rodzajów szumu: biały szum, różowy, szum fal morskich, padającego deszczu oraz szum wód płodowych z odgłosem bijącego serca. Głośność szumów jest regulowana. Wszystko to zrobisz za pomocą jednego przycisku, który znajduje się na sercu misia. Szumiś Leon jest maskotką stworzoną z myślą o najmłodszych dzieciach dlatego też do jego produkcji wykorzystywane są tylko atestowane  materiały bezpieczne dla dzieci.

Szumiś Leon ma zainstalowany czujnik snu. Wyłącza się ON po sześćdziesięciu minutach od momentu uruchomienia i przechodzi w stan czuwania. Małe dziecko w nocy bardzo często się przebudza, marudzi lub płacze. W takiej sytuacji Szumiś Leon wkracza do akcji. Włącza się w nim szum, który był ustawiony uprzednio. Szumiś Leon działa przez kolejne 60 minut, by po tym czasie ponownie przejść w stan czuwania.

Szumiś Leon jest prostym w obsłudze produktem, który pomoże Twojemu dziecku w sytuacjach trudnych. Dzięki niemu Ty i Twoje dziecko będziecie mieli spokojny sen i każdego ranka będziecie budzili się z uśmiechem.

Zadbaj już dziś o spokojny sen swojego dziecka!

Dane producenta:

Producentem Szumisia Leona jest firma Szumisie sp. z o.o, która swoją siedzibę ma w Łowiczu.

Szumisie Sp. z o.o., 99-400 Łowicz, Jamno 73 B