Prosię

O, zobacz, min iświnka! Nasze słodkie prosię z serii Schleich FARM WORLD jest wprawdzie jeszcze malutkie, ale już tryska energią! Szczególnie szybko macha swym zakręconym różowym ogonkiem, kiedy swawoli na kanapie i skacze z góry wprost na stos świeżo wyprasowanych ubrań. Jego nos już w młodym...
19,89 * 22,10 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,72 zł

Opis


O, zobacz, min iświnka! Nasze słodkie prosię z serii Schleich FARM WORLD jest wprawdzie jeszcze malutkie, ale już tryska energią! Szczególnie szybko macha swym zakręconym różowym ogonkiem, kiedy swawoli na kanapie i skacze z góry wprost na stos świeżo wyprasowanych ubrań. Jego nos już w młodym wieku idealnie nadaje się do wywąchiwania wszelkich zapachów, na przykład resztek ciastek w twoim łóżku.
Wiedziałeś, że wszystkie świnki lubią się przytulać i najchętniej śpią ciasno obok siebie? Czyż to nie słodkie?
Prosięta przychodzą na świat w towarzystwie licznego rodzeństwa. Z reguły jeden miot obejmuje 10?14 zwierząt.
Świnie są bardzo towarzyskimi zwierzętami i z miłością dbają o swoje potomstwo. Ciężarne lochy, jeśli mają możliwość rodzenia na zewnątrz, najpierw kopią
przytulny dołek i wykładają go miękkimi gałęziami, trawą i liśćmi. Dzieci rodzą się tam i już kilka minut po narodzinach szukają drogi do sutków, aby zasmakować w pysznym mleku matki. Kiedy ssą, ich matka śpiewa im piosenkę.
Przynajmniej tak to brzmi w uszach prosiąt. Składa się z chrumknięć o różnych tonach i w różnych odstępach.
Niektórzy ludzie hodują świnie jako zwierzęta domowe, ponieważ są bardzo pokojowe, wrażliwe, społeczne, ciekawskie i inteligentne.
Artykuł należy do serii tematycznej FARM WORLD i przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-8 lat.

Szczegóły - Prosię

  • Producent: Schleich
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4059433358628
  • EAN: 4059433358628
  • Wymiary: 141x66 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również