Proszek do prania Purox Universal (142 prania) 10 kg

Proszek do prania Purox Universal to uniwersalny środek piorący, który sprawdzi się we wszystkich rodzajach prania w pralce i w praniu ręcznym. Usuwa zabrudzenia pozostawiając przyjemny zapach. Uniwersalny i wygodny Proszek do prania Purox Universal to wydajny i uniwersalny produkt do prania...
54,59
Cena za kg : 5.46zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 46,40 zł

Opis

Proszek do prania Purox Universal to uniwersalny środek piorący, który sprawdzi się we wszystkich rodzajach prania w pralce i w praniu ręcznym. Usuwa zabrudzenia pozostawiając przyjemny zapach.

Uniwersalny i wygodny

Proszek do prania Purox Universal to wydajny i uniwersalny produkt do prania stworzony zgodnie z niemieckimi standardami jakości. Polecany do wszystkich rodzajów prania, zarówno w pralce, jak i do prania ręcznego. Dzięki nowoczesnej formule jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów tkanin jasnych, ciemnych i kolorowych. Z proszkiem do prania Purox Universal średnie i lekkie zabrudzenia nie będą już problemem. Ten produkt to idealny środek dla konsumentów, którzy cenią wygodne rozwiązania. Jeden produkt pozwoli skutecznie wybrać wszystkie rodzaje tkanin i pozwoli Ci uwolnić się od konieczności zakupu kilku różnych produktów.

Bezpieczny dla przyrody

Proszek do prania Purox Universal został stworzony w trosce o środowisko naturalne. W składzie tego proszku nie ma zeolitów i fosforanów, ponieważ są to składniki trudno biodegradowalne i szkodliwe dla biologicznej różnorodności rzek i jezior. Dzięki temu, wybierając Proszek do prania Purox Universal, pomagasz chronić piękno przyrody. Produkt został wzbogacony o składniki chroniące pralkę i grzałkę przed osadzaniem się kamienia, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania odkamieniacza. Zapobieganie osadzaniu się kamienia ma bezpośredni wpływ na bezawaryjność i żywotność pralki.

Ekonomiczny wybór

Proszek do prania Purox Universal to ekonomiczny wybór, ponieważ łączy przystępną cenę z wyjątkową wydajnością. Duże 10-kilogramowe opakowanie pozwala wykonać aż 122 skuteczne prania!
Proszek do prania Purox Color – właściwości

 • przyjazny dla środowiska,
 • skuteczny i wydajny,
 • do wszystkich rodzajów tkanin,
 • do prania ubrań jasnych, ciemnych i kolorowych,
 • spełnia niemieckie standardy jakości,
 • chroni przed osadzaniem się kamienia.

Szczegóły - Proszek do prania Purox Universal (142 prania) 10 kg

 • Producent: Purox
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 4260418934564
 • EAN: 4260418934564
 • Wymiary: 52 x 28 x 7 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Może być używany do prania mechanicznego i ręcznego w każdym rodzaju pralek. Stosować zgodnie z dozowaniem. Informacja na etykiecie.

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie narażać na wilgoć oraz działanie promieni słonecznych. Przechowywać z dala od źródeł ciepła.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>