Przechlapane!

Chlup, do wody!Dynamiczna i zabawna gra blefu, w której staramy się jak najdłużej pozostać niezamoczeni! Każdy z graczy będzie odpowiedzialny za trzy pionki. Ważne, aby przynajmniej jeden z nich pozostał suchy do końca gry.Na czym to polega?18 kolorowych pionków rozmieszczamy losowo wokół basenu....

58.46 zł

-10%

64.95 zł

Dodaj do schowka

Opis

Chlup, do wody!

Dynamiczna i zabawna gra blefu, w której staramy się jak najdłużej pozostać niezamoczeni! Każdy z graczy będzie odpowiedzialny za trzy pionki. Ważne, aby przynajmniej jeden z nich pozostał suchy do końca gry.

Na czym to polega?

18 kolorowych pionków rozmieszczamy losowo wokół basenu. Każdy z graczy otrzymuje jeden z żetonów i w tajemnicy sprawdza, jaki kolor pionków będzie należał do niego.

Podczas swojej tury każdy z graczy może poruszyć jeden, wybrany przez siebie pionek. W tym celu bierze go z brzegu basenu i sprawdza cyfrę na spodzie – to ona określa, o ile pól możemy przeskoczyć. Jeśli po wykonaniu ruchu pionek stanie na polu, na którym jest inna figurka, strąca ją do basenu.

Gdy zostaniemy pozbawieni wszystkich swoich figurek, ujawniamy swój kolor i odpadamy z gry.

Dlaczego pokochasz tę grę?

Z racji krótkiego czasu gry i niewielkich rozmiarów, w "Przechlapane!" możemy zagrać zawsze i wszędzie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by rozegrać kilka partii na raz! Gra stanowi świetne wprowadzenie do poważniejszych tytułów wykorzystujących blef.

Zawartość pudełka:

- 6 żetonów

- 18 pionków

- 37 naklejek

- instrukcja

- basen 3D

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Przechlapane!

  • Producent: Rebel
  • Rok wydania: 2019
  • Kod producenta: GXP-688996
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902650613058
  • Język: polski
  • EAN: 5902650613058