Przemienieni przez Boga. Drogi Przymierza. Zeszyt ucznia do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej

Ćwiczenia skoncentrowane są wokół tajemnicy Chrystusowego Kościoła, który mocą Ducha Świętego wypełnia Boże obietnice zbawienia. Zeszyt ucznia łączy w sobie formę ćwiczeń oraz notatnika. Zadania do wykonania zostały zaproponowane jako uzupełnianie schematów, łączenie wyrażeń o podobnym znaczeniu,...
13,55 * 17,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,99 zł

Opis

Ćwiczenia skoncentrowane są wokół tajemnicy Chrystusowego Kościoła, który mocą Ducha Świętego wypełnia Boże obietnice zbawienia.

Zeszyt ucznia łączy w sobie formę ćwiczeń oraz notatnika. Zadania do wykonania zostały zaproponowane jako uzupełnianie schematów, łączenie wyrażeń o podobnym znaczeniu, wpisywanie brakujących wyrazów itp. W książce znajdują się również wolne miejsca na wykonanie prac plastycznych lub zadania domowego.

Ćwiczenia w zeszycie ucznia mają wielorakie funkcje w zależności od katechezy: wprowadzanie w temat, aktywizowanie uczniów, rozwijanie i pogłębianie tematu lub utrwalanie treści. Dziecko z pomocą katechety ma znaleźć odpowiednie polecenie w Zeszycie ucznia, do którego odnośnik znajduje się w podręczniku.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Drogi Przymierza. Przemienieni przez Boga. Zeszyt ucznia do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej"?
Autorami książki są Zbigniew Marek SJ, Anna Walulik.
Są autorami niewielu podręczników, jednak są one wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Ten szkolny niezbędnik "Drogi Przymierza. Przemienieni przez Boga. Zeszyt ucznia do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej" został opublikowany przez Wydawnictwo WAM.

 
Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.

 
Z ilu stron składa się ten podręcznik?
124 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną udoskonaloną grafikami. Zawiera liczne, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.

 
Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu nauki jest wymagany ten podręcznik?
Pozycja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 6. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.
 
Dla jakiego przedmiotu ta książka jest sugerowana?
Podręcznik został opracowany do nauki przedmiotu religia.

 
Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Drogi Przymierza. Przemienieni przez Boga. Zeszyt ucznia do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej"?
Tytuł ten należy do popularnej serii edukacyjnej Drogi Przymierza.
Wraz z innymi składowymi cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę i umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.

 
W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.

 
Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.

 

Szczegóły - Przemienieni przez Boga. Drogi Przymierza. Zeszyt ucznia do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>