Przepyszne opowiadania i przepisy Tappiego. Tappi i przyjaciele

Wyjątkowy tytuł w serii książek o Tappim i jego przyjaciołach. Nie jest to jednak zwykła książka kucharska! W tym tytule znajdziesz 9 opowiadań, w których pojawia się temat jedzenia, przygotowania potraw czy wspólnego gotowania. Po każdym z opowiadań umieszczony jest przepis z instrukcją krok po...
15,20 * 26,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,12 zł

Opis

Wyjątkowy tytuł w serii książek o Tappim i jego przyjaciołach.

Nie jest to jednak zwykła książka kucharska! W tym tytule znajdziesz 9 opowiadań, w których pojawia się temat jedzenia, przygotowania potraw czy wspólnego gotowania. Po każdym z opowiadań umieszczony jest przepis z instrukcją krok po kroku – jak przygotować daną potrawę.

Marcin Mortka jest autorem książki "Przepyszne opowiadania i przepisy Tappiego. Tappi i przyjaciele".

"Przepyszne opowiadania i przepisy Tappiego. Tappi i przyjaciele" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja świetnej zabawy. Wybór krótkich opowieści to dobry pomysł, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książki dla dzieci w wieku 4-5 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania licznych pytań.
  • Piękne, barwne ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książek wspiera przedszkolaków w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i poszerza zakres słownictwa dziecka.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

 

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki takiemu wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i zamów dla niego też kolejne książki z serii "TAPPI I PRZYJACIELE".

Jest to średniej długości publikacja - jej długość: 80 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja Przepyszne opowiadania i przepisy Tappiego. Tappi i przyjaciele została opublikowana przez Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to sprawdź też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Szczegóły - Przepyszne opowiadania i przepisy Tappiego. Tappi i przyjaciele

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>