LEGO Juniors Przygoda Buzza i Bou na placu zabaw 10768

  • LEGO
  • 5702016367737
Wprowadź swojego malucha w świat zabawy z uroczym zestawem LEGO(R) 4+ 10768 Przygoda Buzza i Bou na placu zabaw z filmu Toy Story 4 wytwórni Disney Pixar. Ten uroczy zestaw został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Zawiera piętrowy domek do zabawy z kuchnią, zjeżdżalnią,...

119.99

-29%

170.07 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Wprowadź swojego malucha w świat zabawy z uroczym zestawem LEGO(R) 4+ 10768 Przygoda Buzza i Bou na placu zabaw z filmu Toy Story 4 wytwórni Disney Pixar. Ten uroczy zestaw został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Zawiera piętrowy domek do zabawy z kuchnią, zjeżdżalnią, mostem, ścianką wspinaczkową, platformą z okrągłym oknem oraz specjalną podstawką startową, która pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia pojazdów, budynków i nie tylko. Na ślicznym placu zabaw znajdziesz również karuzelę i ruchome krzaki pod mostem, w których znajduje się kryjówka i schowek na skunksomobil. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym poszukiwaczom przygód wyjaśnią cel poszczególnych kroków budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w scenerii znanej z filmów Toy Story. W komplecie minifigurki Buzza Astrala, Bou i Gabby Gabby.
Zestawy edukacyjne LEGO(R) 4+ są zaprojektowane z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Budowanie tych ciekawych zestawów jest bardzo łatwe, co pomaga rozwijać pewność siebie początkujących konstruktorów LEGO.
W zestawie trzy minifigurki z filmu Toy Story 4: Buzz Astral, Bou i Gabby Gabby.
W komplecie piętrowy domek do zabawy z kuchnią, zjeżdżalnią, ruchomymi krzakami pod mostem, ścianką wspinaczkową i platformą z okrągłym oknem. Dołączona do zestawu podstawka startowa pozwoli Twojemu dziecku szybko zabrać się do budowania z klocków LEGO(R) i zabawy w emocjonującym świecie filmu Toy Story 4 wytwórni Disney
Pixar.
Ten uroczy model zawiera też karuzelę i skunksomobil.
W zestawie nowe drzewka LEGO(R) wyprodukowane z ekologicznego plastiku pochodzenia roślinnego.
Akcesoria: laska pasterska Bou, patelnia i jajko.
Odtwórz ze swoim maluchem emocjonujące sceny z filmu Toy Story lub wymyślcie własne historie.
Zestawy LEGO(R) 4+ wprowadzą Twojego przedszkolaka w świat ulubionych postaci z filmów i seriali oraz bohaterów życia codziennego.
Zestawy do budowania LEGO(R) 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, można łączyć ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi LEGO.
Zestaw konstrukcyjny z filmu Toy Story 4 to doskonały prezent dla przedszkolaków i małych dzieci.
Domek do zabawy ma ok. 17 cm wysokości, 25 cm szerokości i 12 cm głębokości.
Karuzela ma ok. 6 cm szerokości i 7 cm głębokości.
Skunksomobil ma ok. 14 cm długości i 3 cm szerokości

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - LEGO Juniors Przygoda Buzza i Bou na placu zabaw 10768

  • Producent: LEGO
  • Kod producenta: 10768
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5702016367737
  • EAN: 5702016367737
  • Wymiary: 19x26x7 cm