Przygoda z literkami

  • 9788364359637
  • 1 dzień + czas dostawy
Pisanie nie jest czynnością łatwą, za to niezwykle ważną. Rozwija zdolności motoryczne, percepcję wzrokową, uczy abstrakcyjnego myslenia.Przedstawiamy niezwykle wartościową książeczkę, która pomoże dziecku w trudnej nauce pisania odręcznego. Dzięki zawartych w niej zadaniach usprawni swoją...

12.29 zł

-18%

15.00 zł

Dodaj do schowka

Opis


Pisanie nie jest czynnością łatwą, za to niezwykle ważną. Rozwija zdolności motoryczne, percepcję wzrokową, uczy abstrakcyjnego myslenia.

Przedstawiamy niezwykle wartościową książeczkę, która pomoże dziecku w trudnej nauce pisania odręcznego. Dzięki zawartych w niej zadaniach usprawni swoją grafomotorykę, pozna zasady pisowni liter i cyrf. Chwilę relaksu zapewnią dołączone naklejki, a każda z nich jest częścią rysunków umieszczonych w książce.

Niewątpliwym atutem publikacji są laminowane strony i dołączony suchościeralny pisak. Jest więc książką wielokrotnego użytku, przez to bardziej atrakcyjną, a przy tym praktyczną. Dzięki temu dziecko ma możliwość częstego powtarzania ćwiczeń aż do zadowalającego momentu.

Oryginalny pomysł połączenia zabawy z nauką, wyczerpująca zawartość merytoryczna, a przy tym niska cena. Wszystko to sprawia, że po tę publikację warto sięgnąć.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Przygoda z literkami