Przygody Raczka Pustaczka

  • 9788320557145
  • 1 dzień + czas dostawy
Kochane dzieci, Rodzice i DzidkowiePrzed wami przygody małego Raczka, poszukującego po całym świecie eliksiru na mądrość i odwagę. Jak się sami przekonacie, aby zostać bohaterem, wystarczy być mądrym, odważnym, pomagać innym, być ciekawym świata i uwielbiać przygody.Od czasów Kornela Makuszyńskiego...

22.88 zł

-13%

26.30 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kochane dzieci, Rodzice i Dzidkowie
Przed wami przygody małego Raczka, poszukującego po całym świecie eliksiru na mądrość i odwagę. Jak się sami przekonacie, aby zostać bohaterem, wystarczy być mądrym, odważnym, pomagać innym, być ciekawym świata i uwielbiać przygody.
Od czasów Kornela Makuszyńskiego i Jana Brzechwy, to pierwsza tego typu opowiastka dla dzieci i dorosłych napisana wierszem. Umiłowanie języka polskiego, bogate słownictwo, rytm i rym wiersza to w dzisiejszych czasach bezcenna skarbnica dla edukacji, to tradycja polskiej mowy.
Razem z Raczkiem Pustaczkiem dzieci poznają Świat, nowe zwierzęta i kontynenty. Wartka akcja, niebezpieczeństwa, z którymi Raczek radzi sobie jak Indiana Jones, nie pozwalają czytelnikowi oderwać się od lektury.
Czytając tę książeczkę dzieciom, rodzice i dziadkowie z sentymentem wspomną dawnych mistrzów poezji.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Przygody Raczka Pustaczka