Przygotowanie środków reklamowych. Kwalifikacja A.27.4. Podręcznik do nauki zawodu technik organizacji reklamy. Szkoły ponadgimnazjalne

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodzie technik organizacji reklamy. Realizuje treści z zakresu czwartej części kwalifikacji A.27 (Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej). Publikacja wyczerpująco omawia między innymi zagadnienia związane z planowaniem etapów produkcji...
57,95 * 60,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 54,99 zł

Opis

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodzie technik organizacji reklamy. Realizuje treści z zakresu czwartej części kwalifikacji A.27 (Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej).

Publikacja wyczerpująco omawia między innymi zagadnienia związane z planowaniem etapów produkcji środków reklamowych. Autorzy wskazują metody i techniki tworzenia reklamy. Przedstawiają sposoby obsługi urządzeń technicznych i korzystania z programów komputerowych do prezentowania środków reklamowych. Pokazują, jak prowadzić dokumentację dotyczącą branży. W szczególny sposób podkreślają znaczenie przestrzegania zasad etyki zawodowej i przepisów prawa podczas produkcji środków reklamowych.

Wiele informacji ujęto w przejrzystych schematach i tabelach, aby pomóc uczniowi uporządkować wiedzę. W celu umożliwienia mu samodzielnej oceny znajomości tematyki wprowadzono pytania kontrolne dotyczące wszystkich poruszanych w książce zagadnień.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Przygotowanie środków reklamowych. Kwalifikacja A.27.4. Podręcznik do nauki zawodu technik organizacji reklamy. Szkoły ponadgimnazjalne" wydało Wydawnictwo WSiP.


Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, z łatwością można ją wrzucić do szkolnego plecaka lub torby.


Kiedy wydano "Przygotowanie środków reklamowych. Kwalifikacja A.27.4. Podręcznik do nauki zawodu technik organizacji reklamy. Szkoły ponadgimnazjalne"?
Ta pozycja została wydana w 2016 r. Od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Informacje o wydającym ten podręcznik:
Od 1945 roku, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) produkują wysokiej jakości materiały edukacyjne dla uczniów i nauczycieli w całej Polsce. Wydając 25 tysięcy tytułów z łącznym nakładem przekraczającym 2 000 000 000 sztuk, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne są jednym z najbardziej rozpoznawalnych publikacji w kraju. Specjalizuje się w wydawaniu różnorodnych materiałów, takich jak podręczniki, repetytoria, poradniki i kursy. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne rozwijają też innowacyjne platformy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące podręczniki w wersji elektronicznej, jak również prowadzi Klub Nauczyciela.

Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję szkolną, z którą warto wejść w rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Przygotowanie środków reklamowych. Kwalifikacja A.27.4. Podręcznik do nauki zawodu technik organizacji reklamy. Szkoły ponadgimnazjalne

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>