Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Ćwiczenia do nauki religii dla trzeciej klasy szkoły podstawowej

Wydawnictwo: Św. Stanisława. Zatwierdzenie przez komisję wychowania katolickiego: Ćwiczenia do podręcznika nr KR-13-01/10-KR-4/14 do nauczania religii rzymsko-katolickiej w klasie III szkoły podstawowej na terenie archidiecezji krakowskiej, zgodne z programem nauczania nr AZ-1-01/10.
16,99 * 18,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,99 zł

Opis

Ćwiczenia do podręcznika nr KR-13-01/10-KR-4/14 do nauczania religii rzymsko-katolickiej w klasie III szkoły podstawowej na terenie archidiecezji krakowskiej, zgodne z programem nauczania nr AZ-1-01/10.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź Q&A

Kto napisał "Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Ćwiczenia do nauki religii dla trzeciej klasy szkoły podstawowej"?
Autorami tytułu są Tadeusz Panuś, Andrzej Kielian, Adam Berski.
Są autorami paru podręczników, jednak są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Ćwiczenia do nauki religii dla trzeciej klasy szkoły podstawowej" został opublikowany przez Wydawnictwo św. Stanisława BM.


Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje ten podręcznik szkolny?
KR-13-01/10-KR-4/14 - numer dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika. Poznaczenie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Ćwiczenia do nauki religii dla trzeciej klasy szkoły podstawowej" został stworzony zgodnie z obowiązującymi na dzień wydania numeru wytycznymi programu szkolnego. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co oznacza, że został zweryfikowany pod kątem merytorycznym.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione informacje znajdują się na karcie oglądanego produktu.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
"Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Ćwiczenia do nauki religii dla trzeciej klasy szkoły podstawowej" składa się z 228 stron.
Jest wypełniony edukacyjną treścią podkreśloną grafikami. Zawiera liczne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas SP 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Do którego przedmiotu odnosi się ta publikacja?
Podręcznik został opracowany z myślą o konkretnej dziedzinie nauki, jaką jest religia.


Do której serii podręczników szkolnych należy "Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Ćwiczenia do nauki religii dla trzeciej klasy szkoły podstawowej"?
Tytuł ten należy do popularnej serii Przyjmujemy Pana Jezusa.
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian kupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Ćwiczenia do nauki religii dla trzeciej klasy szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również




Odkryj radość z ogrodnictwa >>