Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Podręcznik i ćwiczenia do nauki religii dla trzeciej klasy szkoły podstawowej

Przyjmujemy Pana Jezusa. Podręcznik do nauki religii dla III klasy szkoły podstawowej Podręcznik nr AZ-13-01/10-KR-3/15 do nauczania religii rzymskokatolickiej w klasie III szkoły podstawowej na terenie całego kraju, zgodny z programem nauczania nr AZ-1-01/10. Przyjmujemy Pana Jezusa. Ćwiczenia dla...
32,98 * 36,00 zł
*cena detaliczna

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,06 zł

Opis

Przyjmujemy Pana Jezusa. Podręcznik do nauki religii dla III klasy szkoły podstawowej

Podręcznik nr AZ-13-01/10-KR-3/15 do nauczania religii rzymskokatolickiej w klasie III szkoły podstawowej na terenie całego kraju, zgodny z programem nauczania nr AZ-1-01/10.


Przyjmujemy Pana Jezusa. Ćwiczenia dla III klasy szkoły podstawowej

Ćwiczenia do podręcznika nr KR-13-01/10-KR-4/14 do nauczania religii rzymsko-katolickiej w klasie III szkoły podstawowej na terenie archidiecezji krakowskiej, zgodne z programem nauczania nr AZ-1-01/10.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję zadawane pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Podręcznik i ćwiczenia do nauki religii dla trzeciej klasy szkoły podstawowej"?
Autorami książki są Tadeusz Panuś, Andrzej Kielian, Adam Berski.
Ci autorzy są wyjątkowo płodni! Posiadamy dużą kolekcję ich podręczników. To w polskiej skali. Grono autorów, którzy stworzyli ponad 15 książek jest dość niewielkie. Szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki szkolne. Ich pisanie wymaga bowiem, poza wiedzą, również umiejętności jasnego i zrozumiałego przekazywania informacji. Autorzy podręczników powinni znać program nauczania, spełniać wymagania edukacyjne dostosowane do uczniów będących na różnych poziomach edukacyjnych.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Podręcznik i ćwiczenia do nauki religii dla trzeciej klasy szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo św. Stanisława BM.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Przyjmujemy Pana Jezusa 3. Podręcznik i ćwiczenia do nauki religii dla trzeciej klasy szkoły podstawowej

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>