Przyjmujemy Pana Jezusa. Karty pracy do religii do klasy 3 szkoły podstawowej

Wydawnictwo: Święty Wojciech. Numer dopuszczenia MEN podręcznika: AZ-13-01/10-PO-13 z dnia 13 maja 2013 roku Numer programu: AZ-1-01/10 (z dnia 09.06.2010r.). Karty pracy są uzupełnieniem tematów lekcji zawartych w podręczniku. W atrakcyjny sposób prowadzą dzieci w świadome uczestnictwo w...
22,99 * 27,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,90 zł

Opis

Wydawnictwo: Święty Wojciech.

Numer dopuszczenia MEN podręcznika: AZ-13-01/10-PO-13 z dnia 13 maja 2013 roku

Numer programu: AZ-1-01/10 (z dnia 09.06.2010r.).

Karty pracy są uzupełnieniem tematów lekcji zawartych w podręczniku. W atrakcyjny sposób prowadzą dzieci w świadome uczestnictwo w Eucharystii. Zaproponowane ćwiczenia pomogą w utrwaleniu wiedzy. Zmotywują do aktywizacji i kształtowania postawy dziecka Bożego, aktywnie uczestniczącego w życiu sakramentalnym.

O sposobie wykorzystania kart w procesie dydaktycznym decyduje katecheta, biorąc pod uwagę możliwości percepcyjne swoich uczniów.

Karty pracy mogą zastąpić zeszyt ucznia.

FAQ

Sekcja popularnych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Przyjmujemy Pana Jezusa. Karty pracy do religii do klasy 3 szkoły podstawowej"?
Za treścią tytułu stoją (red.) ks. prof. Jan Szpet, Danuta Jackowiak.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale ich treści są wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik Przyjmujemy Pana Jezusa. Karty pracy do religii do klasy 3 szkoły podstawowej został przygotowany przez Wydawnictwo Księgarnia Św. Wojciecha.


Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje opisywany podręcznik?
Nr dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego to AZ-13-01/10/P0-1/13. Dodanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co ciekawe, termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień nadania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez MEN w kwestii zgodności z ramą programową i z kryteriami merytorycznymi.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
  • Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
  • Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autorów, wydawnictwo.
  • Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się na karcie kupowanego produktu.Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

W kontekście jakiego przedmiotu ta publikacja jest potrzebna?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu, specyficznemu działowi nauki, jakim jest religia.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Przyjmujemy Pana Jezusa. Karty pracy do religii do klasy 3 szkoły podstawowej"?
Tytuł jest częścią serii edukacyjnej "Przyjmujemy Pana Jezusa".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
80 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną uwydatnioną graficznie. Zawarto w niej znaczące i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Przyjmujemy Pana Jezusa. Karty pracy do religii do klasy 3 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>