Przysłowia polskie

  • Grzegorz Strzeboński
  • Greg
  • KOLOROWA KLASYKA
  • 67663501465KS
  • 1 dzień + czas dostawy
Przysłowia polskie to książka, która odpowie na tak często zadawane przez dzieci pytanie: „A co to znaczy, że...?”. Wszyscy na co dzień używamy popularnych przysłów, a dzieci są nimi zaciekawione - chcą wiedzieć, dlaczego tak się mówi i co to oznacza. Ta wesoła książeczka wyjaśni im to za pomocą...

9.63

-19%

11.95 zł

Dodaj do schowka

Opis

Przysłowia polskie to książka, która odpowie na tak często zadawane przez dzieci pytanie: „A co to znaczy, że...?”. Wszyscy na co dzień używamy popularnych przysłów, a dzieci są nimi zaciekawione - chcą wiedzieć, dlaczego tak się mówi i co to oznacza.

Ta wesoła książeczka wyjaśni im to za pomocą krótkich, humorystycznych wierszyków, które łatwo zrozumieć i łatwo zapamiętać. Z nią każde dziecko stanie się mistrzem w używaniu przysłów!Dzieci są doskonałymi słuchaczami, wyłapują wszystko w mig i chcą wiedzieć, dlaczego tak się mówi, co to oznacza. Odpowiedzi na pytania dzieci z tą książką to pikuś, bowiem ta wesoła książeczka wyjaśni im to za pomocą krótkich, humorystycznych wierszyków, które z łatwością zrozumie i zapamięta każde dziecko.

kreatywniewdomu.pl
 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Przysłowia polskie

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki